Faine Music Forum. Музична конференція в рамках фестивалю Faine Misto 2024

Faine Music Forum. Музична конференція в рамках фестивалю Faine Misto 2024

2-4 серпня у Львові на території !FESTrepublic у рамках фестивалю Faine Misto вперше пройде музична конференція – Faine Music Forum.

Faine Music Forum – це освітній захід, метою якого є прокачати знання учасників індустрії та якісно інтегрувати їх у розвиток власних проєктів. Форум складається з 9 тематичних блоків, які включають у себе інформативні лекції та панельні дискусії, присвячені сучасним методам просування, зародженню нових сенсів у музиці, турам і концертам під час війни, юридичним та стратегічним аспектам ведення музичного бізнесу та іншим важливим питанням.

Детальний розклад на три дні форуму:

День 1 (2.08):

  • Лекція від програмного директора фестивалю Atlas Влада Яремчука на тему нетворкінгу та як шукати потрібні контакти в музичній індустрії;
  • Лекція з блоком Q&A від юристки Ольги Араліної на тему юридичних аспектів ведення музичних проєктів;
  • Дискусія-діалог представників держави та музіндустрії та пошук рішень актуальних проблем. Учасники-представники музіндустрії: Євгенія Стрижевська, Іра Лобанок, представники держави: Євгенія Кравчук та Олександр Санченко.

День 2 (3.08):

  • Лекція від співзасновниці Music Export Ukraine Альони Дмуховської про музичний експорт в 2024 році: як українським артистам підкорювати європейські сцени;
  • Лекція з блоком Q&A від психолога-психотерапевта Володимира Станчишина на тему ментального здоровʼя в музіндустрії, що є особливо гострою після пандемії та під час війни;
  • Панельна дискусія про підготовку та проведення турів і концертів під час війни. Учасники: Ростислав Плахцінський (Faine Events), Петро Луцишин (Vinil Concert Agency), Влад Сівак (Sivak Concert Agency)

День 3 (4.08):

  • Лекція від співзасновника Mayak Music Agency Леоніда Ласточкіна про діджитал маркетинг та ефективну роботу зі стрімінгами для артиста;
  • Панельна дискусія про ТікТок в розрізі планування стратегії артиста. Учасники: Максим Марко (менеджер vioria), Влад Лагода (Tember Blanche), гурт Сусіди Стерплять;
  • Панельна дискусія про вплив війни на сучасну українську музику, виникнення нових сенсів та їхню інтеграцію у творчість. Учасники: артист Саша Буль, головний редактор “Варіанти Львів” Олександр Ковальчук, головний редактор медіа “Лірум” Олексій Бондаренко.

Спеціальний гість – модератор 2 та 3-го дня форуму – музичний критик, журналіст, куратор, творчий продюсер, комунікаційний менеджер Сергій Кейн.
У минулому шеф-редактор і співзасновник кількох музичних і культурних медіа, український редактор Deezer, директор артиста Стаса Корольова, комунікаційний директор Kyiv Symphony Orchestra, музичний редактор кількох FM-радіостанцій. Як автор співпрацював із виданнями The Village, Vogue, Playboy тощо.

Партнери конференції:

  • Music Export Ukraine – це громадська організація, яка допомагає молодим українським артистам налагоджувати зв’язки, просувати свою музику, розвивати кар’єру на міжнародному рівні. Основна діяльність включає підтримку артистів, міжсекторальне співробітництво, міжнародні програми обміну, освітні заходи, включно з Eastern European Music Academy.
  • Інформаційний партнер – Лірум – медіа про нову українську культуру, в якому музична складова висвітлюється з 2012 року.

Цьогоріч Faine Misto: Земля Майбутніх Легенд пройде в дванадцяте, щоразу адаптуючись під сучасні українські реалії. У 2024 році фестиваль вдруге відбудеться у Львові, зібравши на шести сценах 51-го артиста, серед яких Жадан і Собаки, KARNA, Курган і Агрегат, O.Torvald, Latexfauna та інші. Минулого року Faine Misto став першим масштабним фестивалем під час великої війни, довівши, що українська культура не лише продовжує розвиватись, а і може робити вагомі внески у допомогу армії. З початку повномасштабного вторгнення росії до України команда Faine Misto закумулювала майже 100 млн грн на логістичні та гуманітарні потреби бригади НГУ АЗОВ, а також спільно з представниками бригади провела пресконференцію в рамках минулорічного заходу. Цьогорічна мета фестивалю незмінна – зібрати якомога більше коштів у підтримку бригади НГУ АЗОВ.