Фестиваль ATLAS UNITED 2024 переноситься через масовані атаки українських міст

Фестиваль ATLAS UNITED 2024 переноситься через масовані атаки українських міст

Найбільший музичний фестиваль країни ATLAS UNITED 2024 відбудеться на території ТРЦ Blockbuster Mall з 19-21 липня. Квитки, придбані на попередні дати, залишаються дійсними.

У зв’язку з нещодавніми масованими терористичними обстрілами українських міст організатори ATLAS UNITED 2024 змінили дати проведення заходу, який мав відбутися 12-14 липня. Фестиваль, на сценах якого з’являться понад 70 топових артистів, відбудеться з 19-21 липня. Мета найбільшої музичної події залишилась незмінною – масштабний благодійний збір для військових.

Ми хочемо максимально протидіяти ворогу, тому конвертуємо нашу злість на донати! 100% від продажу квитків за 9 липня буде спрямовано на придбання наземних і повітряних дронів для ЗСУ. Підтримати збір можна за посиланням.

Також внаслідок ракетної атаки на Київ 8 липня було зруйноване одне з відділень дитячої лікарні «Охматдит». Організатори фестивалю разом із благодійним фондом Good Donations продовжують збір на потреби медичного закладу. Тому, кожен може долучитися до доброї справи за посиланням.

Окрім цього, від обстрілу постраждала клініка медичного партнера ATLAS UNITED 2024 — ADONIS. На жаль, є загиблі. Підтримати їхніх родичів можна за посиланням.

Музичний фестиваль ATLAS цього року зусиллями тисяч глядачів, артистів та представників бізнесу планує зібрати 100 мільйонів гривень. Половину коштів буде спрямовано на закупівлю роботів через платформу UNITED24, решту — на забезпечення дронами ЗСУ, які отримають військові з Харківщини, донецького, запорізького напрямку і всіх найгарячіших точок України. Також кошти будуть спрямовані на закупівлю тисячі дронів для перевезення провізії та боєприпасів, медичної евакуації.