Співачка Карина Волошина презентує мрійливий трек-подорож “Мине” до калейдоскопу життя

Співачка Карина Волошина презентує мрійливий трек-подорож “Мине” до калейдоскопу життя

Карина Волошина — авторка та виконавиця пісень у стилі денспоп. У 2019 році вона здобула першу премію музичного фестивалю “Червона рута”. Також артистка відзначена нагородами за поезії та публіцистику, зокрема і Премією імені Леоніда Пастушенка 2023 р.

Виконавиця презентує свій новий трек “Мине”, де змальовує мрійливу подорож, відчуття свободи, внутрішню силу та початок нової історії. Композиція перенесе слухачів у світ літа і мрій.

“У цій пісні я відчуваю себе частиною калейдоскопа життя, а сама пісня кличе вас туди, де кожна мить, неначе кольорове скло, розписує свої унікальні візерунки. Трек “Мине” – легкий, атмосферний, але водночас, наповнений глибоким сенсом — в ньому можна відчути себе частиною калейдоскопа життя”, — ділиться співачка.

За словами Карини Волошиної, “Мине” – це легка і мрійлива пісня, яка занурить вас у світ літа, сонця і безтурботності. Мелодія, створена співачкою, наповнена теплом, позитивом та відчуттям свободи й радості. Вокал артистки доповнює атмосферу треку, створюючи атмосферу легкості й гармонії.

Пісня “Мине” вже доступна на всіх музичних платформах, і Каріна сподівається, що її пісня стане саундтреком цього літа для багатьох слухачів.

“Я хотіла створити пісню, яка перенесе слухачів у світ тепла і мрій. “Мине” – це запрошення насолодитися красою простих моментів і відчути себе частиною калейдоскопа життя”, — розповіла артистка.

За її словами, ця пісня є нагадуванням про цінність життя і запрошенням насолодитися кожною миттю щастя.