Герман Нєнов створить шоу з хором імені Г.Г.Верьовки у Вашингтоні 

Герман Нєнов створить шоу з хором імені Г.Г.Верьовки у Вашингтоні

Креативний директор “Євробачення 2023″ від України, режисер та кліпмейкер анонсував нову масштабну постановку. 

Герман Нєнов створить мультимедійне сучасне шоу за участі хору імені Г.Г.Верьовки та відомих українських зірок. Благодійний шоу-проєкт «Ми — Українці», присвячений дню ЗСУ та 80-річчю хора імені Верьовки, відбудеться в Вашингтоні за підтримки Міністерства Культури України та Міністерства Закордонних Справ України.

Герман Нєнов створить шоу з хором імені Г.Г.Верьовки у Вашингтоні 

Проєкт «Ми — Українці» має на меті привернути увагу всього світу до війни в Україні та до проблем, з якими зіткнулися її жителі. І наголосити на важливості систематичної підтримки гуманітарних ініціатив для українців у світі:

“Переді мною стоїть задача розробити нестандартну концепцію сучасного шоу, але при цьому не втратити наше національне глибоке коріння і показати всьому світу красу української культури. Для мене велика честь бути запрошеним доєднатись до такого івенту і нести культурний код України в світовому масштабі і демонструвати силу мистецтва на міжнародній арені”.

Організатором та ініціатором цього туру стала відома телеведуча та голова фонду Peace Committee of Ukraine-Юлія Гершун:

“Це шоу стане візитівкою України в світі, тому ми залучили в команду кращих професіоналів сучасності таких як Герман й наш легендарний національний скарб – Академічний хор ім. Г.Г.Верьовки, який був створений ще під час Другої світової війни у 1943 році. Культурна дипломатія зараз вкрай важлива, бо місія проекту — благодійна. Всі кошти, отримані від квитків підуть на реабілітацію військових і системи розмінування”.

Т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України  Ростислав Карандєєв вважає хор ім. Г. Г.  Верьовки унікальним явищем:

“Хор відрізняється від усіх інших культурних проєктів та практик. На сьогодні це фактично жива нематеріальна культурна спадщина. Саме в такому контексті я пропонував би розглядати місію хору. Це ті люди, які зберігають найкращі форми вокального хорового виконання українських народних творів. Це колектив, який тримає високу планку хорового мистецтва”.

Шоу відбудеться 6 грудня в Вашингтоні. В ньому приймуть участь багаточисельні українські зірки, організатори вже анонсували Олександра Усіка та відомого скрипаля Василя Попадюка, а імена інших повідомлять вже найближчим часом.