Гурт “KAZKA” випустив новий альбом та анонсує тур Україною та США

KAZKA SVIT

KAZKA SVIT

Ласкаво просимо до KAZKA SVIT – унікального метавсесвіту, де панують творчість, емоції та новий рівень сприйняття реальності.

KAZKA SVIT

Про новий альбом

Гурт “KAZKA” уже декілька років поспіль є головним трендсеттером в українському шоу-бізнесі й укотре довів це, презентувавши свій новий альбом «KAZKA SVIT,  Vol.1».  До треклиста увійшли як уже відомі сингли, так і музичні сюрпризи від артистів та їх друзів. 

KAZKA SVIT

«У цьому альбомі ми пішли на музичний експеримент і зібрали саундтреки, дуети та кавери. Усі вони різні за стилістикою та меседжами. Ми зробили те, що вже давно хотіли реалізувати. Адже у світі, що так стрімко змінюється, не варто обмежувати себе одним музичним форматом. На обкладинці платівки ми вирішили використати наш новий логотип та емблему нашого метавсесвіту KAZKA SVIT. Для нас нова айдентика – це поєднання творчості, національного культурного коду та етнічних мотивів, що закладені в нашій ДНК», – коментує солістка гурту Олександра Заріцька. 

На прихильників гурту чекають саундтреки до анімаційного серіалу «KAZKA: Таємниця Чарголосу», серіалу «Моя улюблена Страшко», фільмів «Любов і блогери» та «Чорнобиль». А також чимало дуетів. Зокрема, пісня «Зірочка», записана в дуеті з Тіною Кароль, «Поруч», виконана із ALEKSEEV, «Не своя» – дует із ROXOLANA та яскрава колаборація з автором більшості треків гурту, саундпродюсером RUNSTAR. До того ж у релізі є кілька несподіваних каверів на українські пісні та останній хіт гурту «М’ята», який понад пів року очолює українські чарти.  

KAZKA SVIT

Про KAZKовий метавсесвіт

KAZKA уже давно розширює свої кордони та будує унікальний світ, що починався із музичного проєкту, а наразі перетворився на цілий всесвіт із впізнаваними персонажами, унікальним звучанням, магічними сенсами, власним мерчем у колаборації з брендом “Dream Team” та навіть гастрономічними смаками. Сьогодні KAZKA SVIT – це значно більше, ніж музика.

 KAZKA SVIT

«До речі, аналогів проєкту немає в жодній країні світу, тож ми пишаємося, що такий мультиформат уперше з’явився саме в Україні», – із гордістю каже продюсер гурту Юрій Нікітін. 

Одночасно із виходом нового  альбому гурт відкриває продаж квитків на наймасштабніший за його 5-річну історію концертний тур «KAZKA. SVIT», який стартує в березні 2022-го року серією концертів у містах США. А потім KAZKA повернеться до України і покаже своє шоу в усіх обласних центрах країни. Кульмінацією туру стане концерт у київському Палаці спорту, що відбудеться 24-го травня. Команда запевняє: «Це буде щось неймовірне!» 

?Квитки у продажу з 5-го листопада!