Співачка ROXOLANA заспівала в дуеті з гуртом “KAZKA”

roxolana kazka

roxolana kazka

5-го листопада українська співачка ROXOLANA та один із найпопулярніших гуртів України “KAZKA” випустили спільну роботу – пісню «Не своя». Композиція є частиною проєкту “Ukraine Is“, який ROXOLANA присвятила поєднанню української поезії та сучасної музики.

roxolana kazka

Основою пісні «Не своя» стали вірші знаменитого та неординарного українського поета-футуриста Михайля Семенка, який жив у 30-ті роки минулого століття. Музику до пісні ROXOLANA написала сама.

«Коли працювала над цим треком, я одразу розуміла, що це має бути дует. Причому дует двох дівчат, які, співаючи разом, дають пісні не лише потужне звучання, а й потужний сенс про те, що дівчата можуть бути такими, як вони хочуть, а не такими, як їм диктує суспільство. А найяскравішою дівчиною, яка бореться зі стереотипами у нашій країні є Саша Зарицька. Тому я від самого початку мріяла заспівати цю пісню разом з нею і гуртом “KAZKA“, – розповідає ROXOLANA. – Я неймовірно щаслива, що, незважаючи на неймовірно складний графік, Саша відразу погодилася на цю колаборацію і ми записали трек. Моя мрія здійснилася!»

roxolana kazka

На цьому співпраця ROXOLANA із гуртом “KAZKA” не завершується, адже найближчим часом артисти планують представити відео на пісню «Не своя».

Нагадаємо, «Не своя» – не перший дует проєкту “Ukraine Is“. Декілька місяців тому ROXOLANA записала трек «ФРАНКО» у дуеті з народною артисткою України Ніною Матвієнко. Телевізійна прем’єра пісні відбулася на «Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою» на каналі «1+1». Кліп на цю пісню набрав понад пів мільйона переглядів на Youtube.