Гурт ТОНКА представив новий трек

Гурт ТОНКА представив новий трек

13 жовтня гурт ТОНКА презентує нову пісню та відеокліп до неї. Ця пісня у притаманному для гурту жанрі – intelligent pop, де сміливий idm-саунд поєднується з мелодійним вокалом та чіпкою лірикою.

Режисером кліпу став Богдан Розумний, з яким Тонка вже працювали над відеороботою на пісню “Тан”. 

Як тільки я почув пісню, в голові одразу почали з’являтися образи і картина драматургічного протистояння добра і зла, де сама музика давала футуристичне окреслення подій”, – режисер Богдан Розумний.

Так чи інакше, але події в кліпі перекликаються з тим, що відбувається сьогодні. В кліпі зображено паралельний світ, в якому тиранічна структура намагається підкорити інших і змусити людство грати за своїми правилами. Але добро і людяність завжди мають перемогти.

Реалізувати ідею режисера було амбітною ціллю, якою горіла вся команда. Не дивлячись на обмеження бюджету, команда використала весь свій досвід та ресурси. Зокрема, акторами роботи були як маленькі шанувальниці творчості гурту, так і батьки режисера, а більша частина реквізиту – домашній одяг, постіль, штори і тд.

Разом з релізом, гурт анонсував 4 концерти в різних містах України. В Тернополі, Львові та Ужгороді гурт виступатиме вперше, а на концерті в Києві зіграє унікальну акустичну програму в збільшеному складі.

Квитки за посиланням