Юля Юріна презентує перший студійний альбом “Рефлексія” та музичне відео “Хто ти такий”

Юля Юріна презентує перший студійний альбом “Рефлексія” та музичне відео “Хто ти такий”

Рефлексія” – це перший студійний альбом Юлі Юріної, як сольної незалежної співачки. Альбом складається виключно з авторських пісень артистки. Він був створений ще до повномасштабного вторгнення, проте презентацію було скасовано, а сам альбом за ці два роки трансформувався під впливом подій, лайв-виступів та набув нових сенсів. Альбом вже доступний на всіх музичних майданчиках, а на YouTube відбулась презентація кліпу на пісню “Хто ти такий”.

До альбому увійшли вже знайомі пісні “Чорна хмара” та “Довбаний світ”, а також “Хто ти такий”, “Зуби”, які до цього можна було почути тільки в live-версії. Окрім цього, слухачі зможе почути авторську версію пісні “Сорі”, яка є інтерпретацією хіта гурту YUKO, адаптованою Юлею Юріною на українську мову.

У цьому альбомі Юля Юріна звертається до українського фольклору тількі у приспіві пісні “Колискова”, всі інші пісні з альбому “Рефлексія” – це поєднання електроніки, альтернативи, року і поп музики. Обкладинка альбому зовсім не схожа на попередні артворки співачки. Вона поєднує в собі стилізацію фільмів жахів, любов до колекціонування ляльок, стилізацію кіноробіт Тіма Бертона та шрифт, який зазвичай використовують метал-гурти.

Мені давно хотілось зробити таку темну та загадкову обкладинку, як у моїх улюблених рок-гуртів. Спеціально для цієї обкладинки Аліна Майер кастомізувала ляльку, зробивши її маленькою копією мене. Даня Шуліпа, художник, який малював та створював обкладинки майже всім моїм релізам, керував творчим процесом і разом з фотографкою Нікою Сарафановою вони створили цей кадр. Спочатку як референс для обкладинки у нас був один з постерів фільму жахів “Анабель”, потім це перейшло більше в стилістику натхненну Evanescence. Цей альбом створювався коли я переживала тяжкі часи свого ментального стану та здоров’я. Пісні несуть в собі мій біль, мій протест, моменти радощів та суму, мій настрій дуже часто скаче та може бути полярно-різним. Сподіваюсь що через мої пісні це відчувається та мені вдалося погрузити слухача в стан моїх особистих переживань. Ми також презентуємо сьогодні кліп на пісню “Хто ти такий”, яка є роздумом на тему особистих кордонів, кохання та рефлексії на теми, які сидять, болять та з’їдають мене із середини”, – розповідає Юля Юріна.

Валерія Джигіріс, режисерка, коментує:

Сенси Юлі Юріної в треку «Хто ти такий» з кожним словом відгукувались мені все більше. Я розумію цей стан, відчувала його неодноразово. Для мене цей кліп про діалог з собою, занурення в складні негативні переживання та емоції. Дзеркало в цьому плані виступає вікном через яке ти спочатку дивишся і досліджуєш цю частину себе, а потім через нього же і вбираєш цю темряву, розчиняєшся в ній, віддаєшся їй. Ця історія не про хеппі енд. Ця історія про трансформацію та початок чогось нового”.

Зореслав Ярцев, продюсер говорить

Коли Лера розповіла про ідею, мене дуже зачепила її чуттєвість та емоційність, вірю що в комбінації з доступними метафорами, кліп може понурити глядача в розмову з собою.  Коли ми шукаємо відповіді в собі, вони не завжди бувають простими та приємними, але тільки через чесний діалог з собою можна пройти через трансформацію та вирости”.

Наживо почути альбом “Рефлексія” можна буде вже 30 вересня на великому сольному концерті Юлі Юріної у київському клубі Belétage.

Квитки за посиланням