Jerry Heil перемогла у премії ЄС – MME Awards 2023

Jerry Heil перемогла у премії ЄС – MME Awards 2023

Jerry Heil отримала премію Європейського Союзу Music Moves Europe Awards 2023, 5000 євро та лайв-виступ у студії Deezer.

Jerry Heil перемогла у премії ЄС – MME Awards 2023

Перемогу співачці принесли меломани з країн Європи, які проголосували за неї у номінації Public Choice Award. Так Jerry Heil поруч з alyona alyona і Alina Pash стала однією з українських артисток, які вже третій рік поспіль перемагають у MME Awards – щорічній премії для виконавців, які презентують сьогоднішнє і майбутнє звучання Європи.

Церемонія нагородження Music Moves Europe Awards відбулася 19 січня в Ґро́нінґені (Нідерланди) на фестивалі-шоукейсі та конференції ESNS. Переможцями у різних номінаціях також стали Schmyt (Німеччина), July Jones (Словенія), Oska (Австрія), Kids Return (Франція), Queralt Lahoz (Іспанія) та Sans Soucis (Італія), яка отримала престижну нагороду від журі – Grand Jury Prize. Ведучими церемонії стали Alina Pash, як одна з переможниць минулого року, та Fernando Halman, радіоведучий FunX.

Jerry Heil перемогла у премії ЄС – MME Awards 2023

Призовий пакет MME Awards 2023

П’ять переможців Music Moves Europe Awards, визначені з-поміж 15 номінантів, отримають по 10000 євро. Володар призу журі Grand Jury Prize отримає 10000 євро та ваучер на «зелений тур» (організацію екологічних гастролей) на 5000 євро. А переможниця у номінації Public Choice Award, Jerry Heil, отримає 5000 євро та виступ у студії Deezer.

Шоукейси ESNS та навчання артистів

Усі 15 номінантів премії виступлять на ESNS – найбільшому у світі шоукейсі європейської музики для професіоналів індустрії. Окрім номінантів 2023 року, ESNS представить і концерти переможців 2022 року: Blanks (Нідерланди), Francis of Delirium (Люксембург) і Alina Pash (Україна). Крім того, для номінантів MME Awards 2022 і 2023 років та їхніх представників буде організовано освітню програму. У ній вони пройдуть тренінги для зміцнення своїх знань, потрібних для кар’єри. Теми включатимуть питання екологічної сталості, а саме як організувати вуглецево-нейтральне шоу чи тур.

Члени журі

Журі Music Moves Europe Awards 2023 склало п’ять визнаних професіоналів у музичній індустрії: Cindy Castillo (MadCool Festival), Gemma Bradley (BBC Radio), Bryan Johnson (Spotify) і Kevin Cole (KEXP). Також до складу журі приєдналася минулорічна переможниця у номінації Public Choice Award, співачка з вірменсько-французького гурту Ladaniva – Jacqueline Baghdasaryan. 

Щорічна премія ЄС за популярну сучасну музику MME Awards організована ESNS і Reeperbahn Festival за підтримки Liveurope, Yourope, Live DMA, IMPALA, Digital Music Europe, ICMP-CIEM, International Music Managers Forum (IMMF), European Music Exporters Exchange (EMEE) та співфінансується програмою Creative Europe. Серед попередніх лауреатів премії – Rosalía, Dua Lipa, Stromae, Hozier, Meskerem Mees, Blanks, Pale Waves і Christine and the Queens.