Jerry Heil презентувала кліп “Virgin Maria”: ексклюзивні коментарі режисера Інді Хаіта

Jerry Heil презентувала кліп "Virgin Maria": ексклюзивні коментарі режисера Інді Хаіта

Українська співачка Jerry Heil презентувала відеороботу на пісню “Virgin Maria”. МУЗВАР отримав ексклюзивні коментарі від режисера кліпу Інді Хаіта, який поділився деталями роботи з Яною та розповів, чи варто глядачам шукати у відеороботі приховані сенси.

Jerry Heil поділилася, що основним меседжем пісні Virgin Maria є протест проти тиску стандартів. У першому куплеті вона перелічує шаблони, які нав’язують сучасній жінці: “будь скромною, але не будь занадто неприступною”, “поводься, як леді”. Другий куплет утверджує ідею боротьби за право бути собою попри все.

“Це пісня про зіставлення божественного та людського від імені дівчини, яку завжди з кимось порівнювали. Ідейне продовження треку Teresa & Maria, де йдеться про дуальність: божественну та людську. Я вірю, що людина — це дійсно продовження Бога, проте вимагати від жінки бути святою — це ідеалізація, яка має наслідки”, — зазначила співачка.

Зауважимо, що режисером нової відеороботи артистки виступив відомий кліпмейкер Інді Хаіт, який ексклюзивно з МУЗВАР поділився подробицями знімання кліпу на нову пісню Jerry Heil “Virgin Maria”. Він зауважив, що намагався дати можливість глядачу “доторкнутися” певної духовності.

Jerry Heil презентувала кліп "Virgin Maria": ексклюзивні коментарі режисера Інді Хаіта

“У роботу не було закладено глобальних вербальних сенсів. Мені хотілось створити відчуття присутності в кліпі чогось високого та, можливо, духовного у побутовому та звичному для нас. Я взагалі відчув себе художником під час роботи над кліпом, а Яна та моделі стали прекрасною фарбою”, — поділився кліпмейкер Інді Хаіт.

За його словами, головним посилом відеороботи є філософська фраза про те, що мистецтво приховане в буденному, чекаючи на око, яке розкриє його приховану велич.

Jerry Heil презентувала кліп "Virgin Maria": ексклюзивні коментарі режисера Інді Хаіта

Окрім того, Інді Хаіт розповів не лише про сенси, а й поділився технічною стороною створення кліпу.

“Ми зняли все за один день, завдяки побудові локацій, тижневій сумлінній підготовці до зйомок та лише одній репетиції. Навіть переїзд між локаціями у транспорті ми використали в кліпі”, — розповів кліпмейкер.

Він наголосив, що на ідею створення відеороботи його надихнула фраза з пісні “I might be diva but a human version”, що в перекладі означає “Я можу бути дівою, але залишаюсь людиною”.

Jerry Heil, за словами Інді Хаіт, вподобала цю ідею, адже їхньою спільною метою було передати суть, що закладалась в образ співачки на “Євробаченні 2024” сучасними інструментами.

Jerry Heil презентувала кліп "Virgin Maria": ексклюзивні коментарі режисера Інді Хаіта

“Працювати з Яною мені дуже сподобалось. Я відчув, що вона бачила в моїх очах авторитет та повністю довірилась”, — зізнався режисер.