Макс Барських дав інтерв’ю британському BBC

Макс Барських закрив літній сезон двома супершоу в Києві

Макс Барських закрив літній сезон двома супершоу в Києві

«Він готовий підкорити весь світ», — перед своїм виступом у Лондоні артист поспілкувався з BBC Radio Bristol.

Інтерв’ю почалося з того, що Макс Барських відреагував на порівняння його з Гері Барлоу — солістом і автором усіх хітів однієї з головних поп-груп 90-х “Take That“. За словами Барських, він не знає, чому західні медіа їх порівнюють, бо у Макса та Гері абсолютно різна музика і стиль.

Згодом тема розмови зачепила витоки кар’єри артиста. Макс Барських поділився з журналісткою BBC, як він робив перші кроки в творчості. У коледжі він вивчав не музику, а дизайн і мистецтво в цілому. Проте музика та сцена вже тоді викликали в ньому найсильнішу пристрасть. Макс любив виступати на студентських концертах і заходах. Пізніше почав створювати музику самостійно, вдома на комп’ютері.

«Я навчився малювати звуками — так почали народжуватись мої перші пісні», — згадує Барських.

Під час розмови з BBC про останню велику прем’єру, англомовний сингл «Just Fly», артист зізнався, що написання цієї пісні було для нього челенджем.

«Спочатку було важко, але завдання мене надзвичайно надихнуло. Адже таким чином ще більше людей зможе проникнути в хід моїх думок, у мої почуття, отримати моє глобальне послання цьому світові», — поділився Макс.

Посилання на повне інтерв’ю тут