Макс Барських запрем’єрив новий сингл, який обрали слухачі

Макс Барських запрем’єрив новий сингл, який обрали слухачі

Макс Барських презентує новий трек “В твоїх очах”, який став хітом ще до офіційного виходу. 10 тисяч відео в TikTok та Instagram було знято прихильниками Макса в рамках оголошеного челленджу в рекордні 2 тижні. Усе для того, аби почути новий трек співака в найкоротші терміни.

«Одного разу між щільним концертним графіком мені вдалося знайти один день, аби провести його біля моря. Саме там я нащупав необхідну емоцію для майбутньої пісні та кліпу. Я відчув статичне щастя, коли, не полишаючи берега, прожив день, мандруючи теплими спогадами під романтичну музичну історію. Я поділився нею з Аланом і показав фото, зроблені саме в той день. Що з цього вийшло ви вже можете побачити на моєму YouTube каналі», – розповідає Барських.  

Вже традиційно режисером відеороботи для співака став Алан Бадоєв.

«Коли я побачив ті знімки, мене вразила простота та спокій, закарбовані на обличчі Макса. Ми вирішили оживити ці фото в один кадр, довжиною в пісню. Для мене велике задоволення працювати з Максом в рамках тривалого формату дії. Так я можу створити максимально об’ємний портрет артиста. Час просто тече навколо нього, але він бачить лише свою історію», – коментує Бадоєв нову відеороботу музиканта. 

Пісня «В твоїх очах» стане однією з перших нових треків співака, яку слухачі почують в рамках всеукраїнського туру «Зорепад. На біс». Тур охоплює 21 місто.

Нагадаємо, пі.сня Макса Барських Soldier стала офіційним саундтреком документального фільму про війну «Довга Доба».