MARIANA представляє сингл Baila conmigo: гарячий симбіоз трьох культур 

MARIANA представляє сингл Baila conmigo: гарячий симбіоз трьох культур

Літо створене для відпочинку, кохання та створення незабутніх спогадів. Ці банальні та вічні теми, на жаль, втратили свою гостроту, а деякі з нас і зовсім встигли забути про літні пригоди.

Саме тому молода співачка MARIANA випускає запальний і по-справжньому літній хіт Baila conmigo, який стане ідеальним фіналом спекотного сезону для мільйонів слухачів в Україні та світі.

Сингл є справжнім ковтком свіжого літнього та морського повітря. Саме це ви відчуєте після першого ж прослуховування:

«Baila conmigo— це пісня про романтичні стосунки і запальні латиноамериканські танці. Ліричні герої цієї музичної історії закохуються, та без зупину танцюють на березі океану», — розповідає про свій реліз MARIANA 

Саме такий трек є ідеальним для кінця другого літа російсько-української війни, тому що ця пісня є спогадами про запальні дні і ночі, танці, сонце, пляж, прекрасні гарячі і водночас ніжні емоції й почуття. Все це ми і пам’ятаємо все життя та саме це дає нам силу, наснагу та бажання знову повернутися до цих ідеальних літніх днів.

Сингл Baila conmigo не є звичайним літнім танцювальним треком. MARIANA разом зі своїми співавторами вперше в нашій поп-музиці поєднує в одному треку одразу три мови — українську, англійську та іспанську. Це логічний крок у сфері світової музики та буде цікавим, оригінальним та водночас знайомим для аудиторії, яка розуміється, як на вітчизняній, так і на світовій музиці.

MARIANA разом зі співавторами поєднує український характер, англійські меседжі та латиноамериканські ритми, під які неможливо всидіти. Більш того, трьохмовність не є творчою забаганкою артистки. Використання трьох найпопулярніших та наймелодійніших мов є стратегічним кроком та переслідує конкретні цілі:

«Те що я співаю українською, англійською та іспанською є символічним. Це вихід української музики на рівень світової. Певна, що вже скоро саме українська музика займе однакові щаблі популярності, разом з треками виконавців з Північної та Латинської Америки», — поділилася своєю стратегією співачка.

Цей трек присвячується красунчику з берегів Карибського моря, але оспівує більшою мірою саме нашу культуру:

«У відео головним героєм є саме українець, з татуюваннями вишиванки та бандури, що вкрай необхідно для привернення уваги світу до української культури. Також в поєднанні з латиноамериканськими ритмами та трьома мовами це створює неповторну еклектичну та мультикультурну атмосферу вечірки у вільному світі почуттів та емоцій», — розповідає артистка.