Мірошниченко, Саніна або Осадча: хто можуть стати ведучими Нацвідбору-2024

Фото: соцмережі

Вже третього лютого відбудеться фінал Нацвідбору на Євробачення-2024. Цьогоріч Суспільне Мовлення створює Нацвідбір разом з Big Brave Events 1+1 media. Як зазначив на пресконференції телепродюсер Володимир Завадюк, на глядачів очікує трійка ведучих.

Редакція «МУЗВАР» вирішила припустити, хто з українських телеведучих і знаменитостей міг би вести Нацвідбір на Євробачення-2024.

1. Тімур Мірошниченко. Незмінне обличчя Євробачення в Україні. Ґрунт, База, Основа, Стрижень, фундамент та інші синоніми. Без нього конкурс не уявляє жодний єврофан. Тому організаторам прибирати його з переліку ведучих взагалі невигідно. Тому тут ймовірність 100%.

2. Юлія Саніна. Після успіху на Євробаченні-2023 у Ліверпулі, де фронтвумен THE HARDKISS була ведучою, знову на етері в цьому амплуа вона більше не з’являлася. Проте її вміння та любов європубліки можуть змусити творців Нацвідбору звернути на неї увагу. Окрім того, наразі Саніна перебуває у Києві. І можливо, вже готується до прямого етеру. Проте наразі це лише чутки.

3. Ксенія Мішина. Є ймовірність, що 1+1 media не втратить можливості просунути до ефіру обличчя холдингу. Наразі Мішина є ведучою проєкту «Я люблю Україну» на телеканалі ТЕТ. Проте поки глядач не бачив її роботи наживо, адже програма йде в записі. Та й, враховуючи останні новини про відвідини анексованого Криму акторкою у січні 2022 року, продюсери можуть просто не ризикнути її долучити до Нацвідбору.

4. Катерина Осадча/Юрій Горбунов. Авжеж, ми не розглядаємо долученість до Нацвідбору зіркової пари повним складом. Проте розуміємо, що у прямому етері на сцені українського Євробачення може з’явитися хтось з них. Адже вони мають гарний досвід на «Голосі країни» від 1+1. Особисто за думкою нашої редакції, цікаво побачити ведучою бекстейджу саме Катерину Осадчу. Оскільки вона вміє ставити “гострі” питання і зможе розкрити учасників з різних боків.

5. Нікіта Добринін. Ведучий програми «Ближче до зірок», яка також транслюється на телеканалі холдингу – ТЕТ. Добринін має багато телевізійного досвіду і виглядав би гідно на сцені поруч з Тімуром Мірошниченком. Але навіщо на сцені конкурент Тімуру? Тому Добриніна розглядаємо більше з точки зору варіанту, але не реального претендента на “вакантну” посаду.

6. Маша Єфросиніна. Телеведуча, яка вже має досвід проведення і Нацвідбору, і Великого Євробачення-2005. Можливо, Маша не дуже відчуває вайб конкурсу. Проте впевнені: якщо їй випаде така нагода, вона підготується краще до цієї ролі, ніж у 2022. Як мінімум, українська мова у Єфросиніної вже набагато краща.

6. Леся Нікітюк. Пам’ятаєте, як на Нацвідборі-2020 вона записала відео у підтримку кожного фіналіста окремо? Леся Іванівна має неймовірне почуття гумору. І здатна створити святково-музичний настрій для глядачів. Проте є одне «але»: Нікітюк – головне обличчя «Нового каналу». Тому її навряд чи відпустять «гуляти іншими каналами».

7. Катерина Павленко. Наразі Катерина бере участь у голосуванні «Дії» та бореться за право бути у трійці суддів Нацвідбору. Проте у разі програшу, місце ведучої їй би підійшло чудово. Враховуючи минулорічний досвід. Тоді дебют Павленко єврофани прийняли позитивно і пробачили усі факапи в етері (хоча їх було небагато). Думаємо, Катерину також організатори розглядають і на цю роль.

8. І бонусом: Тіна Кароль. Ми не впевнені, що зі своїм статусом журі Нацвідбору Тіна Григорівна погодиться стати ведучою. Але все може бути. Тим паче, що досвід ведення прямого етеру у співачки є. Фактично «Танці з зірками» стали останньою великою співпрацею співачки та 1+1. Після цього вона з’являється у шоу холдингу, проте як гостя. Чи захочуть продюсери долучити співачку до Нацвідбору – скоро дізнаємося.

Нагадаємо, що фіналісти Нацвідбору-2024 поділилися цікавими фактами про своїх конкурентів.