«‎Муляжі»: alyona alyona презентувала новий сингл

“Я за волю народу”: alyona alyona вперше прокоментувала свою участь у відборі на Євробачення 2024

Відома українська реперка alyona alyona презентувала ліричну пісню. На її написання надихнули дитячі очі, які попри весь сум транслюють щастя.

Трек “Муляжі” — це три хвилини з нашого сьогодення. Під час прослуховування можна впізнати себе, відчути біль та все ж навчитися пробачати. Страх щодня тримає нас за руку, все більше сердець перестає битись. Діти забувають, що таке безтурботне дитинство. Та попри це, ми намагаємося жити й обов’язково побачимо, як додому повернуться наші рідні птахи. Усе життя, дивлячись на небо, ми будемо посміхатись і казати «дякуємо».

alyona alyona з трепетом ділиться сенсом нової пісні про прощення в очах дітей та про надію, сповнену любові:

«На написання цього треку мене надихнули дитячі очі, які я бачила під час відвідування волонтерських центрів. Новини накривають хвилями нас щодня: інколи позитивними, інколи негативними. І дуже часто ми, дорослі люди, пускаємо у своє серце гнів, лють, образи, ненависть. Адже коли бачиш, що відбувається навколо, то дуже важко знаходити в собі сили на посмішки і позитивні емоції.

Якщо поруч із дитиною знаходяться дорослі, постійно сповнені люті, то дитячі очі починають транслювати розпач і нерозуміння того, як діяти. Мені було страшно це бачити, і я б дуже хотіла, щоб люди вчилися прощати навіть тоді, коли неймовірно боляче. Прощати самих себе, близьких людей або несправедливість цього всесвіту. Бо ми є прикладом для наших дітей, а в ситуації з прощенням саме діти є прикладом для нас усіх. Діти вміють прощати, бо їхні серця сповнені любові. А коли серце сповнене любові, то стає легше боротися і жити заради світлого майбутнього»‎, — розповідає alyona alyona.

Напередодні співачка відвідала онкологічне відділення НДСЛ «Охматдит». Разом із художником Романом Гержаном та дітками, які зараз лікуються у відділенні, вони створили малюнок в одному із важливих кабінетів лікарні. Тепер під час важливих процедур маленькі пацієнти будуть трішки щасливіші, а на їхніх обличчях сяятиме посмішка.