Mykhailo готує до релізу свій перший альбом Далека Дорога

Mykhailo готує до релізу свій перший альбом Далека Дорога

Mykhailo готує до релізу свій перший альбом Далека Дорога

Майкл Віллена, він же “Mykhailo”, 32-річний філіппіно-американський автор пісень та інструменталіст з Лас-Вегасу, штат Невада. Перш ніж переїхати до Києва та серйозно займатися музикою у 2019, він займався мистецтвом в Німеччині та Австрії протягом 5-ти років.

Mykhailo народився і виріс у Техасі у музичній родині. Незважаючи на свою творчу особистість, він вирішив вивчати фінанси та працювати на Уолл-стріт у Нью-Йорку після університету. Як завзятий мандрівник і домашній кухар, він працював у гастрономії і переїхав працювати до Берліна в 2014 році. Завдяки досвіду проживання в Нью-Йорку, Берліні та Відні, він розвинув свій унікальний стиль музики, де використовує свій бекграунд у класичній музиці в поєднанні з електронною музикою та написанням пісень. Окрім музики, Mykhailo малює картини та катається на скейтборді.

Далека дорога – дебютний альбом Mykhailo. Mykhailo так описує цей альбом: “Я написав його навесні, живучи в Києві. Я отримую багато натхнення із заходу України, з Карпат, Луцька і, звичайно, Львова.”