Mykhailo готує до релізу свій перший альбом Далека Дорога

Майкл Віллена, він же “Mykhailo”, 32-річний філіппіно-американський автор пісень та інструменталіст з Лас-Вегасу, штат Невада. Перш ніж переїхати до Києва та серйозно займатися музикою у 2019, він займався мистецтвом в Німеччині та Австрії протягом 5-ти років.

Mykhailo народився і виріс у Техасі у музичній родині. Незважаючи на свою творчу особистість, він вирішив вивчати фінанси та працювати на Уолл-стріт у Нью-Йорку після університету. Як завзятий мандрівник і домашній кухар, він працював у гастрономії і переїхав працювати до Берліна в 2014 році. Завдяки досвіду проживання в Нью-Йорку, Берліні та Відні, він розвинув свій унікальний стиль музики, де використовує свій бекграунд у класичній музиці в поєднанні з електронною музикою та написанням пісень. Окрім музики, Mykhailo малює картини та катається на скейтборді.

Далека дорога – дебютний альбом Mykhailo. Mykhailo так описує цей альбом: “Я написав його навесні, живучи в Києві. Я отримую багато натхнення із заходу України, з Карпат, Луцька і, звичайно, Львова.”