Найочікуваніші альбоми 2021

кращі альбоми

Музичні критики вважають, що всі найкращі роботи артисти приберегти на цей рік. 2020 був занадто нестабільний, щоб випускати хіти, тому цей рік обіцяє бути насиченим та музичним. Отож, кого хочемо почути і ставити на репіт:

⚡️DOROFEEVA

У дебютнику Надя обіцяє бути іншою та дещо зухвалою. Сингл «gorit», за її словами, це лише прелюдія до нового звучання.

⚡️ Джамала

Шостий студійний альбом співачки з’явиться навесні. Кожного разу чекаємо як вперше, адже Джа вміє дивувати та вражати фірмОю.

⚡️THE HARDKISS

Ми в передчутті лонгплею стадіонних бенгерів, адже презентація цього альбому відбудеться на НСК Олімпійському, рамках ювілейного шоу «10».

⚡️ NK

У новому альбомі Настя обіцяє дивувати репом та хітами на українській та російській. Чекаємо нових радіо-хітів рівня «Обіцяю» ??

⚡️ Тіна Кароль

Попередній альбом співачки більше нагадує музичний збірник, аніж повноцінний альбом. Чекаємо вивірену платівку рівня «Інтонації», з новими викликами для себе та цікавим звучанням.

⚡️ Антитіла

Крайня платівка гурту закріпила успіх хіта «ТДМЄ» та допомогла поїхати у стадіонний тур. Залишився один крок до Олімпійського, віримо у вас.

⚡️ Jerry Heil

Попередня платівка співачки наробила галасу та впевненно заявила про Jerry. Чекаємо таку ж сильну роботу.

⚡️ MONATIK

У 2020-му року артист розчинився у колабораціях та творчих проектах. Хочемо нову повноцінну платівку (бажано, з крутими україномовними хітами).

⚡️ alyona alyona

Через коронавірус реперка перенесла вихід альбому аж на рік. Заінтриговані, що ж там такого приберегла одна із найпрацьовитіших артисток.

⚡️Артем Пивоваров

Автор одного із найгучніших хітів 2020-го не збирається зупинятися і правильно робить. Цьогоріч співак присвятить альбом стихії вітру і закінчить стихійну сагу у своїй творчості.

Чекаємо нову музику та сюрпризи. Переконані, що будуть приємні відкриття.