Нідерландське телебачення покаже фільм про українську співачку ROXOLANA

Нідерландське телебачення покаже фільм про українську співачку ROXOLANA

5 травня у національний День визволення Нідерландів місцеве телебачення покаже в ефірі документальну стрічку про співачку ROXOLANA. Фільм присвячено тому, як молода українка створює музику в умовах війни. 

Ініціаторкою зйомок стала одна з найпопулярніших співачок Нідерландів Froukje, яку цього року обрали амбасадоркою свободи Дня визволення. У цьому статусі вона отримала можливість розповісти про цінність свободи. За словами співачки, спершу їй запропонували зняти проєкт про власних бабусю і дідуся, які застали Другу світову війну:

Я одразу відмовилась від цієї ідеї, адже поки в Європі йде велика війна, поки є люди, які виборюють свою свободу просто зараз під обстрілами, потрібно розповідати про них і їх боротьбу. Натомість мені було цікаво розповісти про мою ровесницю, яка як і я, створює популярну музику, проте робить це під час війни“, – розповіла дівчина. 

За словами команди нідерландської співачки про ROXOLANA вони дізнались завдяки Нацвідбору “Євробачення  2022″. Кілька місяців тому Froukje разом з нідерландським ТБ зустрілась з українкою на кордоні Польщі та України. Знімальна група зафільмувала спілкування дівчат та зробила інтерв’ю з кожною з артисток. 

Щоразу, коли я розповідаю європейцям про нашу дійсність, я бачу, наскільки вони вражені від почутого. Мене розпитували про все – від того, як ми ховаємось від ракет, як працюємо без світла, до того чи є в нас їжа. Зрозуміло, що незважаючи на великий потік інформації, європейці, особливо, молоді, ще дуже мало знають і розуміють, що саме в нас відбувається. Тому я вдячна Froukje, що вона взяла на себе таку важливу місію, і завдяки її ініціативі про боротьбу українців дізнається більше людей”, – розповіла  ROXOLANA.

Результат зйомок вже можна побачити на сайті оргкомітету Дня визволення, окремо фільм буде показано на нідерландському телебаченні 5 травня. 

Також співачки записали спільну пісню і разом виконають її під час святкування Дня визволення у Нідерландах.