“Noir” з надією: співак CHEEV презентує свій другий альбом 

“Noir” з надією: співак CHEEV презентує свій другий альбом

Артист представив нову платівку, яка емоційно продовжує перший альбом співака “Драма”. Назва обумовлена впливом на музику CHEEV жанру синематик (кінематографічної музики). В піснях з нової платівки містяться елементи, які використовують для озвучування фільмів, що надає більшої залученості в атмосферу.

Концепція назви альбому Нуар (Noir) пов’язана з відповідним кінематографічним жанром. Своєї популярності кіно у стилі Нуар здобуло за часів Другої Світової війни. Нова платівка CHEEV проводить певну паралель з тим, що переживає наша країна сьогодні, адже альбом записаний також під час війни. 

Артист переосмислює оригінальний жанр, якому властиві песимізм і недовіра, та створює свій «Нуар», наповнюючи його оптимізмом та надією. Так, наприклад, пісня «Опівночі» розповідає про пошук чогось світлого навіть в найпохмуріших моментах життя, а трек «Пароль» передає відчуття ейфорії під час закоханості. 

“В альбомі тематично є велика кількість посилань на фільми. У пісні «Мрієшся» – «ніби я навік у фільмі сорокових, все чорно-біле», у пісні «Де моя любов живе» – «Наші серіал чекають нові сезони, але тепер у тонах «нуар»», у пісні «Не той герой» – «Навіть і в сіткомах не завжди все добре, хоч і кожна серія закінчується все одно закадровим сміхом». Альбом починається досить похмуро, але з кожною піснею додається все більше надії, а закінчується він фразами «ми вдвох, і цього нам достатньо, любити як востаннє, адже я з тобою», – коментує нову платівку CHEEV.

Треклист платівки “Noir”: 

1. Мрієшся

2. Більш немає крил

3. Пазл

4. Опівночі

5. Де моя любов живе 

6. Не той герой

7. Інший світ

8. Пароль

9. Печаль

Більшість композицій з альбому “Noir” прихильники почули в рамках першого всеукраїнського туру співака, який триває з літа, і має шалену підтримку серед шанувальників CHEEV.