Новорічний ТОП-5 від української співачки СолоХи

Новорічний ТОП-5 від української співачки СолоХи

Новорічний ТОП-5 від української співачки СолоХи

Напередодні новорічних свят СолоХа завітала в гості до редакції MUZVAR з хорошим настроєм та своїм ТОР-5 новорічних пісень. Деякі з них вже зібрано у наш Spotify-плейлист Свято наближається: UA хіти.

Новорічний ТОП-5 від української співачки СолоХи

“Моя найулюбленіша новорічна пісня це «Олені» гурту ТІК. Я сама в своїй творчості використовую гумор і це завжди піднімає настрій. Обожнюю сарказм в цьому синглі, і тут крута ідея кліпу, саме він і є новорічним. Взагалі музика створена викликати емоції, і саме цей трек завжди викликає посмішку)”

“Також в моєму playlist з‘явилась нова новорічна пісня, яка вийшла 4 дні тому, «Новий рік» гурту ВВ. Сподобалась дуже і пеісня і кліп. І я відразу оцінила присутній гумор, який обожнюю). Найголовніше, що мене пов‘язує з цією песнею, це те, що я чекала на її вихід, адже ми дружимо з Олегом Скрипкою і збираємось в найближчому майбутньому зробити приємний несподіваний сувмісний сюрприз для українських меломанів.”

“Новою піснею у плей листі також з‘явилась новорічна пісня Джамали, прем‘єра якої відбулась 4 дні тому – «Новий рік з тобою». Тут мені сподобалось аранжування, мелодійність та музичний стиль, харизма вокалу та подача. Приємно, що у просторі з’явився україномовний новорічний трек, який звучить настільки масштабно і для широкої аудиторії.”

“Ще одна пісня в моєму новорічному українському playlist від Олександра Пономарьова – «Я твій Дід Мороз». Для мене вона знакова, тому що 10 років тому, коли вона вийшла, я її переспівувала, для новорічного виступу)”

“Ну і цю пісню я не можу не слухати в Новорічну пісню) Це моя найулюбленіша пісня взагалі – Frank Sinatra «Let It Snow». Тут напевно коментарій не потрібен) Класика є класика.”

“Ну і на завершення. Хочу привітати усіх українців з Новим роком рядками моєї пісні “Щоб було все ладно, щоб було в ажурі! Щоб одяг завжди був по Вашій фігурі” ???

Додавайте у свій новорічний playlist новорічну пісню СолоХи«Янголи», саундтрек до новорічної комедії «Мій дідусь – Дід Мороз», що зараз в прокаті наших кінотеатрів