Ostrovskyi неочікувано презентував трек “Гріхи” разом з NK

Ostrovskyi неочікувано презентував трек "Гріхи" разом з NK

Молодий зухвалий виконавець Ostrovskyi представляє нову колаборацію з попспівачкою NK. Артисти презентують спільну пісню «Гріхи» — це пристрасна історія про сповідь і прощення.

Занурюючись у нові почуття, головний герой відверто розповідає обраниці про свої гріхи, визнаючи помилки та прагнучи звільнитися від тягаря минулого. У відповідь на його сповідь кохана відпускає його гріхи, дозволяючи їм обом рухатися вперед.

Минулі стосунки та старі переживання поступово розчиняються, залишаючи місце для нової історії. Герої пісні забувають страхи й віддаються одне одному.

«За основу пісні ми обрали мою особисту історію знайомства з дівчиною. У минулому я зробив багато помилок, про які зізнався своїй коханій у перший же день. Поруч із нею я хотів бути максимально чесним. Вона відпустила мої гріхи, і так почались наші стосунки, які й стали натхненням для пісні. Я написав куплет і приспів і за дружньою розмовою показав Насті демку. Вона одразу відчула настрій пісні й почала пропонувати дуже класні ідеї. Слово за словом, і ми зрозуміли, що цей трек має звучати в дуеті. У своєму куплеті Настя прожила мою історію з іншого боку й ідеально доповнила її», — коментує Ostrovskyi.

Нагадаємо, раніше Ostrovskyi показав свою дівчину в кліпі “Артерія”.