Погана відьма повертається: Alina Pash зібрала шабаш і начаклувала новий мініальбом

Alina Pash зібрала шабаш і начаклувала новий міні-альбом

Alina Pash випускає ЕР “Esbat”, в якому звертається до образу відьми, хвацько заграючи різними стилями музики. В мініальбомі Alina Pash рефлексує на події, які вона прожила за останні кілька років, роблячи це у своєму фірмовому амплуа – перетікаючи з української мови в англійську, та довершуючи все закарпатським діалектом.

Alina Pash зібрала шабаш і начаклувала новий міні-альбом

ЕР “Esbat” зухвалий і прямолінійний, наповнений легкістю й іронією. Всі пісні об’єднані між собою бажанням рухатись далі та досліджувати незвідане. В кожній з пісень є віра і прийняття себе різної.

“Тривалий час, ще до участі в Національному відборі на Євробачення у 2022 році, я намагалась впоратись з глибокою депресією. Після скандалу навколо Alina Pash мій стан погіршився. Я почувалась, ніби з мене зняли одяг і закидують камінням. А за тиждень, 24 лютого сталось ще й те, що змусило сивіти моє волосся швидше. Стан жертви, в який я провалилась і перебувала доволі довго, не давав мені бути собою. Світ відчувався ворожим, а я в ньому – вигнаною відьмою на краю безвісти. Проте робота над собою дозволила мені переглянути своє життя. Я хочу бути однією з тих жінок, які змогли піднятись і йти далі, приймаючи себе різною.. Бо нам ще стільки всього любити й створити в цьому Всесвіті!..”

EP “Esbat” є особливим і культовим на творчому шляху артистки, адже кожна пісня має своє значення і символізм.

“Ne_novenka” – пісня, якою Alina Pash нагадує, що однією з перших започаткувала нову жіночу хіп-хоп сцену в Україні. Сингл вийшов 31 січня разом з відеокліпом, знятим в Каліфорнії.

“Malanka” – ода культурі й традиціям рідного краю. “Де б я не була, і що б не створювала, українське в мені вкорініле міцно і глибоко, і я несу це з гордістю” – додає Аліна.

Sabbath” – головна пісня збірки про прийняття себе та пошук внутрішньої сили. Перетворення знайомої всім Аліни у погану злу відьму, яка літає на мітлі й стукає у вікна хейтерам з твітера, не даючи їм спати. “Я дозволила собі бути неідеальною. Я дозволила собі бути поганою в чужих очах. Бо всім знайома фраза “все, що не вбиває — робить нас сильнішими. Тому… начувайтесь! Маю до біса цікавих артвитівок! І це тільки початок.” – коментує пісню Alina Pash. 

Пісня створена та спродюсована Аліною та французьким музичним продюсером Nardey та польським музичним продюсером Leon Krześniak під час музичного кемпу CNM в Парижі.

“Wonder”.
Пісня про прагнення і дослідження.
А що там за полем? А що там за лісом? Що за горизонтом? Отчинись завіса”

На фіті французькі артисти Past Life Romeo та FELOWER, які разом з Аліною продюсували пісню під час музичного кемпу CNM в Парижі.

Невідомість більше не лякає, а манить і кличе. Аліна без страху із цікавістю заглядає в неї, аби дізнатись що ховається за горизонтом.