Про зйомки, ідею й трабли: ексклюзивне інтерв’ю з Сергієм Лазановським про кліп “Більше неба”

Про зйомки, ідею й трабли: ексклюзивне інтерв'ю з Сергієм Лазановським про кліп "Більше неба"

Про зйомки, ідею й трабли: ексклюзивне інтерв'ю з Сергієм Лазановським про кліп "Більше неба"

Він не лише розвернув крісла тренерів на “Голосі країни”, а й переміг у ньому. Він довів що за два роки можна не просто кардинально змінити сферу діяльності, але і стати професіоналом у ній. Він активно випускає нові треки та кліпи. Він – Сергій Лазановський | RIDNYI.

В екслюзивному інтерв‘ю для MUZVAR артист розповів, як проходила підготовка до зйомок прем’єрного кліпу «Більше неба», що цікавого було на знімальному майданчику та чи задоволений співак кінцевим результатом.

Про зйомки, ідею й трабли: ексклюзивне інтерв'ю з Сергієм Лазановським про кліп "Більше неба"

Як готувалися до зйомок кліпу?

З усієї команди мені випало найменше роботи –  достатньо було приїхати на локацію. Повністю організовував і контролював усі процеси режисер кліпу – DVIZHON. Єдине –  я не люблю голити свою бороду, бо вважаю, що виглядаю по-дурному без неї. Цього разу таки довелось це зробити.

“Сергій майже одразу погодився поголити бороду, але пізніше він жалівся, що виглядає дуже молодо та для наступного відео більше не робитиме цього. Час покаже:)”, – DVIZHON про зміну образу RIDNYI для зйомки кліпу.

Чи є в планах ще прем’єри? 

Плануємо EP-альбом. Зараз у нас ще три пісні, які чекають свого релізу. Пишемо також трек для «Євробачення».

З якими складнощами зіткнулися під час зйомок?

Єдиний трабл, який стався – це мій зіпсований костюм. Я був би не я, якщо би не забруднився.

Який головний меседж кліпу?

Юнацька закоханість. Усі ми в підлітковому віці кохали по-щирому, по-справжньому. Ось і прагнули у відео максимально передати цю атмосферу.

Про зйомки, ідею й трабли: ексклюзивне інтерв'ю з Сергієм Лазановським про кліп "Більше неба"

Хто написав текст пісні “Більше неба”? Ви чи над ним працювали інші автори?

Пісню для мене написала моя продюсерка Ірина Батюк. Сподіваюсь, що ця композиція стане переломним моментом у моїй творчості.

Розкажіть про команду, яка працювала над створенням кліпу.

На знімальному майданчику було близько десяти людей, які із захопленням робили свою справу. Юрій Двіжон, більше відомий як DVIZHON, зміг зібрати крутих людей і створити максимально якісну картинку.

“Сергій дуже щирий, добрий і талановитий хлопець, який під час зйомки максимально дослухався до моїх порад і тим самим дав мені змогу максимально проявити свої ідеї”, –  Юрій Двіжон про співпрацю з RIDNYI.

Та картинка кліпу, яку ви уявляли до зйомок, схожа на кінцевий результат? 

Я можу уявляти тільки те, в чому точно впевнений. А коли я не знаю, як все виглядатиме, то стараюся просто довіритися професіоналам. Фінальним результатом задоволений на всі 100%.