PVNCH знову підтримує моральний дух українців та Збройних Сил своєю творчістю

У складні часи головне продовжувати жити та творити. Саме це показує нашу незламність. Народ, що може писати та слухати музику навіть під звуки сирен – непереможний. MONSTR і ZДОРОВИЙ вже не вперше  доводять це.

Назва нового треку «300303» – це команда одночасного залпу всієї батареї в артилеристів. Саме після цих слів наша армія і «розрива орків на шматки»  уже третій місяць поспіль.

Пісня і кліп створювалися під час активних бойових дій на півночі України, звідки родом хлопці. Фактично під звуки  вибухів та гул літаків.

«Трек присвячується Богам війни, найкращим артилеристам у світі та всім захисникам які боронять Україну старанно підживлюючи орками рідний чорнозем» – говорять хлопці.

 Ще після треку «Переживем», що вийшов трішки більше ніж рік назад було зрозуміло, що ми можемо витримати будь-які труднощі. Навіть більше – вони нас загартовують та роблять незламними. Зараз цей посил, як ніколи, актуальний і відображається у новому релізі.

«Не пробачим ми не з тих.»

Вся робота над релізом була створена в межах об’єднання OTG.

За біт відповідав штатний бітмейкер LESTER. Відео справа рук талановитого Романа Пащенка. Обложку створив відомий український ілюстратор Андрій Данкович.