RODZYNKA випустила нову пісню «Багаж», який зрозуміє кожний українець

RODZYNKA випустила нову пісню «Багаж», який зрозуміє кожний українець

Українська співачка, представниця нової генерації ліричних попвиконавиць RODZYNKA презентує нову музичну роботу «Багаж».

«Багаж» – пісня про минулі пережиті відчуття, які наповнюють душу кожної людини. Головний меседж – прожити життя так, аби той багаж був наповнений. І йди тією дорогою, яка подарує щастя та натхнення. Композиція присвячена закоханим серцям, які крізь роки несуть ці світлі почуття.

«Багаж» дуже особлива пісня для мене. Оскільки я проживаю далеко від своїх рідних та близьких, саме пережиті теплі моменти щодня гріють мою душу. Цією піснею я хочу надихнути людей цінувати кожну мить, проведену в колі важливих для вас людей. Адже це саме той багаж, який залишається з нами на усе життя», – відверто розповіла RODZYNKA.

У відеороботі до пісні співачка покидає батьківський дім. І наче б то вона збирає валізи, проте фактично нічого до неї не бере. За словами RODZYNKA, вони разом з командою хотіли показати, що усе матеріальне – ніщо у порівнянні з багажем досвіду та спогадів.

«Ми взяли за основу тему, з якою багато українців стикнулися останніми роками у зв’язку з повномасштабною війною. Коли у тебе є тільки одна валіза, але в неї неможливо помістити все життя. І своєю чергою, я хочу підкреслити: цінуйте кожну мить, зустріч, посмішку. Люди поруч та емоції – це те, що робить щасливими», – зазначила виконавиця.

Нагадаємо, раніше RODZYNKA показала непідробні емоції закоханих у новому кліпі «Я кохаю».