ROXOLANA представила «дуже теплу пісню»

ROXOLANA представила «дуже теплу пісню»

5 грудня співачка ROXOLANA випустила нову композицію під назвою «дуже тепла пісня». Артистка створила її у дні масованих ракетних обстрілів Києва в кінці листопада.

«Цю пісню я написала при свічках у дні, коли місто огорнула темрява і холод, – розповідає ROXOLANA. – Я  думала про зимові свята, яким ми зазвичай так радіємо, адже вони дарують надію на краще і допомагають нам вірити в якусь добру магію та дива. Проте цього року усім нам неймовірно складно знаходити і відчувати цей святковий настрій… Але в той же час цей рік, і, особливо, останні тижні показали, що навіть, коли в наших квартирах немає світла, тепла, води і зв’язку, ми можемо зігрівати одне одного своєю добротою і взаємодопомогою. Невже це не диво? Наша незламність і згуртованість є тим самим дивом, любов є цим дивом, і ніхто і ніщо не зможе забрати це в нас. Головне – не втрачати віру».

ROXOLANA представила «дуже теплу пісню»

У відео до пісні, яке створив режисер Руслан Махов, ROXOLANA співає за фортепіано – показуючи, як була створена «дуже тепла пісня». Кліп було знято всього за кілька годин одним кадром, при використанні одного освітлювального приладу. 

«Ми використали той мінімум, який дозволив зняти відео при мінімальних затратах електроенергії, – зізнається співачка. – Це складно, але зараз ми всі працюємо в таких умовах – і артисти, і лікарі, і айтішники. Але я вважаю, головне – не зупинятися. Краще працювати у складних умовах, ніж скласти руки і нічого не робити. Створюючи щось нове, ми показуємо одне одному, що не здаємося і йдемо вперед, до перемоги».