ROXOLANA випустила відео на пісню “сумую циклічно”

ROXOLANA випустила відео на пісню "сумую циклічно"

27 червня співачка та сонграйтерка ROXOLANA представила мудвідео до пісні з її нового мініальбому “настрій: спішити жити“.

Композицію “сумую циклічно артистка написала за мотивами вірша Cycles відомого українського поета Юрія Іздрика.

Весь альбом “настрій: спішити жити” – про емоційні гойдалки і невизначеність, яку ми переживаємо останні півтора роки, – розповідає ROXOLANA. – Але саме ця пісня присвячена коханню, тим гойдалкам, які ми відчуваємо, коли закохуємось, коли змушені надовго розлучатися з коханими, коли сумуємо за рідними людьми. Через війну так багато пар змушені бути нарізно, багато чоловіків і жінок воюють на передовій, мами з дітками змушені були виїхати за кордон, а хтось зустрів своє кохання саме зараз, під час війни – всі закохані щодня переживають непрості емоції. Мені хочеться їх підтримати і сказати, що це нормально, адже немає зараз людини, яка б не відчувала на собі такого перепаду почуттів. Але я вірю, що любов здатна перемогти все і ми вийдемо з цих гойдалок ще сильнішими і будемо любити ще більш ніжно і пристрасно“.

“сумую циклічно” є вже другою композицією, створеною артисткою на поезію Іздрика – у 2021 році в рамках альбому Ukraine Is ROXOLANA випустила пісню “Говори“, основою якої став вірш “Молитва”. До речі, цю композицію, як і пісні з нового альбому, співачка виконує на концертах благодійного туру “Нескорені”, який триває з 20 травня до 2 липня. У турі також беруть участь KOLA, Марта Липчей та Енджі Крейда. Усі кошти, отримані під час виступів, будуть направлені на реабілітацію та протезування українських військових.   

Нагадаємо, мініальбом “настрій: спішити жити” ROXOLANA випустила 24 березня. До нього окрім пісні “сумую циклічно” увійшли композиції “радісні очі” і “три хвилини“.