SERAFÝN втілив мрію сотень українських дітей!

SERAFÝN втілив мрію сотень українських дітей!

Сьогодні, у День захисту дітей, SERAFÝN презентував надихаючий кліп, створений з українськими дітьми, незважаючи на обстріли по всій Україні.

«Поки війна в Україні триває, ми закриваємо рекордні збори для ЗСУ, світ, на жаль, забуває про українських дітей. Адже їм, як нікому, зараз потрібна психо-емоційна підтримка та мрія. 

Саме мрія дарує дитині силу та віру не здаватися, об’єднуватися у творчих проєктах та прославляти українську культуру на увесь світ», – зазначив SERAFÝN.

 «Саме для вас створений мій проєкт “Україна понад усе”. Діти! Ми з командою  провели наймасштабніший майстер-клас для сотень українських дітей та батьків учасників «European Festival». Підготувались до зйомок кліпу, відзняли та реалізували постпродакшн моєю командою. 

Всі образи були створені власноруч та розфарбовані самими дітьми. Для кліпу, була підготовлена масштабна танцювальна постановка. А в рамках проєкту, ми розповіли юним артистам більше про закулісся музичної індустрії. Навчили створювати музику, знімати кліпи та робити релізи. 

Діти, ви мене надихаєте творити неймовірні речі! Обіцяю робити все можливе, щоб втілювати ваші мрії!» – розповідає в своїх соціальних мережах  співак.