Щирі поцілунки в новій роботі фіналістів європейського сезону Голосу країни

Щирі поцілунки в новій роботі фіналістів сезону Голосу країни

Учасниця та переможець європейського сезону «Голос країни» VERONIKA та PTASHKIN презентували спільну роботу «Нетверезий». Артисти виносять на авансцену особисту закулісну історію проєкту

Щирі поцілунки в новій роботі фіналістів європейського сезону Голосу країни

За словами виконавців, спільна робота — автобіографічна. Авторкою треку виступила VERONIKA. Для емоційного забарвлення пісні вона запросила до співпраці PTASHKIN. Роботою «Нетверезий» артисти відверто розповідають про історію своїх відносин, що зародилися з варшавського роману під час зйомок шоу в Польщі.

«Слова пісні про розлуку «Нетверезий» мені прийшли в Україні, після повернення з Польщі. Тоді нас із Мішою розділяли кілометри. Ми випадково зустрілися на одному з івентів в Києві та почала писатися нова сторінка нашого спілкування», — коментує VERONIKA.

«Коли Вероніка запропонувала дует, я відчув, що трек крутий. Прослухав і почав наспівувати. Подумав: о, так душевно, класно, так точно відображає, що між нами відбувається, — коментує PTASHKIN. — В трек я вклався максимально емоційно: перенісся в ті емоції та стан. Трек «Нетверезий» — ніби фотографія, яку ми тепер розглядаємо та поринаємо в спогади».

На підтримку нової пісні артисти представили відеокліп. Уже за традицією знімальним процесом керувала Оксана Ковтунович із режисерської групи європейського сезону «Голосу країни». За задумом режисерки, аскетичне відео в супроводі гри світла покликане передати історію виконавців. Акцент зроблений на щирі емоції, а кульмінацієї кліпу став поцілунок, відображаючий істинні почуття між артистами.

Трек «Натверезий» від VERONIKA та PTASHKIN вже доступний на всіх цифрових музичний майданчиках: