Степан Гіга – артист, який “об’єднав покоління”

Степан Гіга - артист, який “об’єднав покоління”

Телеканал “Музвар” продовжує трансляцію телепроекту “Ліберті Арт: Історія української сучасної музики”, створеного телеканалом “Галичина”.

Цього тижня у програмі на вас чекає зустріч з українським співаком Степаном Гігою. Ведучий проекту Іван Нікітін запросив митця поділитися своєю особистою історією успіху.
Ще зовсім юним школярем Степан Гіга став учасником ансамблю «Зелені Карпати», а згодом його очолив. Саме там він навчився грати на різних музичних інструментах. Митець пригадує, що ансамбль «Зелені Карпати» користувався великою популярністю і запросити їх на сільське весілля було справою престижу.

Степан Гіга - артист, який “об’єднав покоління”

Також Степан Гіга розповів, як навчався в консерваторії і чому відмовився від перспективи стати оперним співаком. Натомість доля привела його до естрадної музики, де він досяг небачених висот. Артист має у своєму арсеналі п’ять золотих дисків і за минулий рік провів близько 200 концертів, на яких збирав кошти для підтримки українських військових.

Одна з найвідоміших пісень Степана Гіги “Яворина” вже має понад 31 мільйон переглядів на YouTube. Маестро визнає, що новий сплеск уваги публіки до його пісень спричинили соціальні мережі. Завдяки цьому його музика тепер об’єднує різні покоління.

Не пропустіть цей випуск “Ліберті Арт: Історія української сучасної музики” на “Музвар” і дізнайтеся більше про шлях одного з найвідоміших співаків України.