The Fakers випустили ще один потужний сингл — “Азов”

The Fakers випустили ще один потужний сингл - "Азов"

У перші місяці війни вся Україна з жалем та надією спостерігала за подвигом полку “Азов”, які стояли на захисті Маріуполя. Потрапивши в полон, відважні воїни не втрачали духу, попри тривалі знущання та катування росіян. Після підступного та жорстокого теракту в Оленівці, кожен українець відчував стан шоку, а ненависть до ворога лише посилювалася. 

The Fakers теж не могли залишитися осторонь, і на хвилі емоцій, викликаних цією трагічною подією народилася ця пісня. Вона — протест та символ того, що наша боротьба обов’язково закінчиться перемогою. 

Ворог постає перед нами у образі велетня, який позиціонує себе непереможним, однак він “не такий великий”, як усі вважали. Не дивлячись на те, що він страшний на вигляд, йому протистоять справжні воїни, на боці яких правда.

Для візуального ряду були використані світлини Дмитра Козацького, бійця полку Азов, которий був захистником Маріуполя, а перед полоном виклав фото з Азовсталі у загальний доступ. 

Саундпродюсером треку виступив легендарний Вова Павловський.  

Сам гурт ще відносно новий для українського слухача, але попередні треки “Лелека” та “Різдвяна” вже звучать на декількох регіональних радіостанціях та має попит у музичних блогерів. Трек “Лелека” лунає в ротації в мережі супермаркетів “Сільпо”.