ТОП-5 проєктів Олени Коляденко

ТОП-5 проектів Олени Коляденко

ТОП-5 проектів Олени Коляденко

Сьогодні свій день народження святкує хореограф, режисер-постановник, продюсер та керівник — Олена Коляденко. Згадуємо одні із найяскравіших проєктів мисткині:

JAMALA

Тандем Джамали та продюсерки Олени Коляденко приніс співачці яскравий старт та тріумф на конкурсі «Нова Хвиля 2009». За рік співпраці Джамала вдало заявила про себе на українській сцені та зуміла закріпити за собою власне музичне та візуальне «обличчя». У 2010-му шляхи артистки та продюсерки розійшлися, Джамала почала будувати кар’єру самостійно. Рішення було взаємним, але ініціатор розриву була Коляденко.

Freedom

У 2002-му році Олена Коляденко створила один із найвідоміших танцювальних колективів країни. Танцівники «фрідому» були і є окрасою найкращих концертних шоу українських та закордонних артистів. Серед відомих вихідців балету — Влад Яма, Ксенія Кошова.

KADNAY

Під патронатом Олени Коляденко перебуває крутезний гурт KADNAY, тому усі візуальна складова артистів завжди виглядає фірмово та має власний почерк. Цікавий факт: один із учасників гурту є сином Олени та Дмитра Коляденків.

Freedom Jazz

У 2008-му році з ініціативи Олени Коляденко був створений гурт із десяти джазеток, які виконують джаз-кабаре. Варто відзначити, що слухати гурт у лайві — це суцільне задоволення для душі та слуху.

«Сила кохання та голосу»

У 2014-му Олена Коляденко втілила ідею, яку обговорювала ще з Євгеном Огіром при його житті, зняла музичний фільм «Сила любові та голосу». Це фільм-концерт, фільм-сповідь, фільм – нерв оголеної душі. Режисерка згадувала пізніше, що всі розповіді Тіни пропускала через себе, тому морально було важко, робота над фільмом тривала декілька місяців.

А ще, окрім цього, Олена Коляденко працювала над власним танцювальним мюзиклом, танцювальною виставою та була задіяна як викладач та режисер-постановник шоу «Фабрика зірок» ?

.
#muzvar#jamala#freedomballet#freedomjazz#kadnay#tinakarol