Українська співачка з грузинською кров’ю NATíYA презентувала трек “Чекаю. Сумую” про переживання кожного українця

Українська співачка з грузинською кров'ю NATíYA презентує трек “Чекаю. Сумую” про переживання кожного українця

Українка грузинського походження NATíYA презентувала дебютну пісню “Чекаю. Сумую”.

“Чекаю. Сумую” – це про переживання кожного українця, який чекає та сумує за своїми рідними людьми. 

“Частина моєї сім’ї, як і більшість українців, були вимушені тимчасово переселитися з України. Тому я хотіла написати про ці переживання просто та щиро. Після довгих роздумів у голову прийшла фраза «Чекаю. Сумую» і ми зрозуміли, що це саме та фраза. Проста, але й і в той час дуже актуальна для кожного з нас”, – каже NATíYA.

Як розповідає співачка, вона почала співати раніше, ніж говорити, але серйозно це не сприймала, бо хотіла стати лікарем, як і всі її родичі. Та все одно розвивалась у вокалі, брала участь у багатьох конкурсах та фестивалях. 

Переломним моментом для співачки став її виступ у складі хору на одній сцені в Одесі з легендарним гуртом Scorpions. 

“До нас в Одесу приїздили “Scorpions”. У нас була нагода заспівати на сцені Палацу Спорту дві їхні легендарні пісні. Побачивши концертне закулісся та відчувши атмосферу виступу на сцені, де весь стадіон аплодує тобі, я зрозуміла, що це саме те, чого я хочу у своєму майбутньому. Таких емоцій я ніде більше не відчувала. Після цього я почала ще більше працювати над собою, щоб йти до своєї цілі, навіть переїхала до Києва, щоб бути ще ближче до своєї мети!”, – щиро ділиться виконавиця. 

NATíYA вже готує  альбом, який запрем’єрить вже цієї осені.