Український шансон про містичну легенду: Геля Зозуля випустила трек “Рута”

Український шансон про містичну легенду: Геля Зозуля випустила трек "Рута"

Представниця українського шансону та дарк-фольку, співачка Геля Зозуля презентувала новий сингл “Рута” та демонструє, як стародавня легенда може виявитись реальністю. 

У пісні артистка  розповіла про внутрішню силу жінки, яка криється в кожній представниці прекрасної статі. Саме вона дозволяє побороти будь-які обмеження у стосунках. Історія взята з особистого життя, а перчинки додав символ вічного кохання – рута. 

“За легендою рута квітне раз в кілька років і знайти її майже неможливо.  Кому пощастить зірвати квітку, той знайде своє кохання. Проте, ти ніколи не знаєш, що на тебе чекає. І навіть рута може стати отруйною, і тендітна пташка може виявитись драконом”.

Цією піснею Геля Зозуля бажає надихнути дівчат не боятися аб’юзерів, розкрити свою жіночність та радіти кожному дню.

“Саме образ «Найвільнішого в клітці птаха» показує, що дівчина може бути увʼязненою до тих пір, поки їй це буде подобатись. Кожна з нас сильна і може вилетіти з клітки в будь-який момент”. 

Нагадаємо, що Геля Зозуля є однією з інтернет-сенсацій останніх років. Її феномен та образ значною мірою сформувався в соцмережах. Успіх прийшов до Зозулі майже одразу, з релізом треку «КоляГаля» у вересні 2022-го року.