В Любляні російські пропагандисти зірвали благодійний концерт гурту ТНМК

В Любляні російські пропагандисти зірвали благодійний концерт гурту ТНМК

В Любляні російські пропагандисти зірвали благодійний концерт гурту ТНМК.

Артисти на початку січня вирушили в великий благодійний тур містами ЄС з програмою “Новий вертеп”. Велика ціль цього туру (в партнерстві з ГУР та Благодійним фондом Діани Подолянчук) – зібрати кошти на спецпідрозділи ГУР. А також сімʼям постраждалих та загиблих розвідників.

В Любляні російські пропагандисти зірвали благодійний концерт гурту ТНМК

Після декількох концертів та успішних аукціонів гурт ТНМК прибув до Любляни (Словенія). Проте отримав невтішні новини – організатори відмовилася надати локацію для концерту. Причиною стала російська пропаганда. 

“…В рамках підготовки до цього благодійного туру клуб “Menza pri koritu” в Любляні допомогли знайти місцеві українські активісти. Власник клубу все погодив, але після Нового року, на етапі фінальних погоджень, він почав себе дивно вести. Нас звинувачували, що райдери якісь не такі, то інформацію якусь не надіслали. І тому хочуть скасувати концерт. Хоча ми все надіслали. Потім почав ставити умови та ображати, що ми не професіонали і він навчить нас працювати. А ось в день концерту (16 січня) за пару годин до відкриття дверей він зателефонував і повідомив, що концерту не буде, тому що, увага, ми неонацисти...” – прокоментував директор гурту ТНМК Святослав Румежак.

В Любляні російські пропагандисти зірвали благодійний концерт гурту ТНМК

За словами директора, згодом команда гурта дізналася, що у Любляні активно працює ворожа пропаганда. Ці люди бойкотують усі українські мітинги та зривають івенти. Попри обвинувачення, ТНМК намагалися домовитися з власником клубу. Проте все дарма.

В результати ТНМК екстренно знайшли іншу локацію. Нею стала Pivnica Union. Її гурту надали безкоштовно завдяки допомозі колеги Марії Вишнівської.

Також у цій ситуації не залишився байдужим і фронтмен гурту Олександр Фоззі Сидоренко. У своєму Facebook він зазначив: “…В результаті з мінуса вийшов плюс. Опцію “форсмінор туру”, сподіваюся, закрито. Схиляюся до асфальту перед тими, хто вчора викрутив ситуацію на повну. Наша шана. Пообіцяли повернутися з вуличкою. Хай приходять агентики впливчику, посмішки в комплекті. Їдемо далі, завтра 18 січня – Венеція.

Нагадаємо, ТНМК записав кавер на пісню “Кольорова”.