Віртуальна подорож українськими Карпатами у кліпі NAVKA “Я Фея”

Navka

Navka

NAVKA відзняла найвисокогірніший кліп України спеціально до виходу нового авторського альбому. Кліп «Я Фея» — це поєднання мальовничих краєвидів разом з важливим соціальним підтекстом.

Navka

Кліп був відзнятий на головний сингл «Фея», який своїм звучанням несе магію та викликає справжню «фею». Нова відеоробота була створена на рекордній висоті в  українських Карпатах і на найвисокогірнішому озері Бребенескул. Команда запевняє: після перегляду глядач неодмінно захоче в Карпати! 

«Це був просто неймовірний досвід. На таку висоту ще не наважився ні один український артист. Сотні кілограм важкої кінотехніки, яка підіймалася на висоту 2016 м. Одне я скажу точно: моя команда була просто в захваті від соковитих кадрів, які нам вдалося відзняти», — поділилася NAVKA

Navka

Головний меседж кліпу та синглу — берегти скарби наших предків! «Я Фея» — це справжній маніфест збереженню природи. NAVKA, як справжня фея, переносить кожного у момент «тут і зараз» і закликає замислитися та перестати знищувати красу навколо нас. 

«Ходи за мною — я поĸажу тобі свій дім! Таĸим яĸ є, справжнім! Саме тут заховані сĸарби моїх предĸів. Саме тут моє натхнення! Тут моя сила, яĸа піснею дістається всіх ĸуточĸів землі! Ходи за мною — я відĸрию тобі всі сеĸрети! Але ти обіцяй берегти все це, яĸ бережу я!» — головний меседж співачки NAVKA.