Вперше після Євробачення: ексклюзивний концерт alyona alyona x Jerry Heil у Києві

Вперше після Євробачення: ексклюзивний концерт alyona alyona x Jerry Heil у Києві

28 червня відбудеться великий київський концерт alyona alyona x Jerry Heil у Stereoplaza.
alyona alyona x Jerry Heil достойно представили Україну на Євробаченні-2024 та вибороли почесне III місце. Нагадаємо, що постановницею їх яскравого вражаючого виступу стала українська режисерка та номінантка на “Ґреммі” Таню Муіньо. 

Дівчата встановили свій власний рекорд і черговий рекорд для України: це єдина країна на “Євробаченні”, яка щоразу проходить у фінал, не тільки протягом всіх років її участі, а й загалом в історії конкурсу. Концерт  у Києві стане першою зустріччю артисток з українськими фанами  після повернення з Мальме і можливістю віддячити їм за підтримку. На глядачів чекають улюблені хіти, велика спільна програма з оновленим звучанням та сольні прем’єри.

“Наш великий ексклюзивний концерт у Києві – це наша щира подяка всім, хто підтримував нас від Національного відбору до фіналу в Мальме. Ми відчували підтримку фанатів з усього світу, і наша пісня, що прозвучала українською, об’єднала людей.

Кожен виступ був можливістю показати красу української культури. Наш концерт – це особлива програма: спільні пісні, хіти та нові прем’єри. Це вечір, наповнений емоціями, вдячністю і музикою, яка нас об’єднує.

Давайте разом відзначимо цей важливий момент, адже без вашої підтримки ми б не досягли успіху” – поділилися Jerry Heil та alyona alyona.

На вас чекає незабутнє шоу, де ви зможете:

  • Почути всі хіти alyona alyona та Jerry Heil.
  • Відчути неймовірну енергію та емоції від спільних виступів артисток.
  • Стати свідками прем’єр нових пісень. 

Не пропустіть можливість поринути у світ щирої музики та щирих емоцій!

28 червня Київ, Stereoplaza
Квитки: https://bit.ly/AA_JH_Kyiv