«Втома» – alter ego гурту O.Torvald: почути 15 червня

«Втома» - alter ego гурту O.Torvald: почути 15 червня

2 червня на головній сцені фестивалю «Брудний пес» Женя Галич та рок-гурт O.Torvald виступили під псевдонімом «Втома». Таким чином музиканти презентували новий альбом, який так і називається, і зробили акцент саме на творчості – на нових для гурта сенсах, звучанні та атмосфері.  На цьому проєкт «Втома» не припиняє свого існування, а лише набирає обертів. Почути, побачити і зануритися у “Втому” можна на єдиному концерті, який відбудеться  у клубі Mezzanine 15 червня.

O.Torvald презентують пісню і кліп “Я повернусь”, яка мала стати фінальною піснею гурту

На афіші фестивалю «Брудний пес», який відбувся в Києві 1-2 червня у клубі Keller, був зазначений виступ нікому невідомого музичного гурту «Втома». Як виявилося вже на самому івенті, під цією назвою виступав гурт O.Torvald, який презентував свій останній альбом з однойменною назвою «Втома».Виступ на «Брудному псі» проявив справжнє бунтарське альтер-его музикантів та був сповнений новими сенсами, рішучим настроєм та альтернативним музичним звучанням.

Нагадаємо, реліз альбому «Втома» відбувся 4 квітня. У ньому музиканти рок-гурту O.Torvald поділилися своїми переживаннями та особистим досвідом: “У ньому ми розповідаємо про те, що жило всередині нас 704 дні повномасштабного вторгнення, але навіть один з одним ми цими емоціями не ділилися. «Втома» і про досвід лікування від посттравматичного синдрому, і про ностальгію за минулим, і про біль сьогодення”, – прокоментували музиканти. Вони також зазначили, що в альбомі немає “спекулятивних треків на війні, маніфестів і штучного патріотизму”.

Гурт O.Torvald влаштовує камерну презентацію драйвового та бунтарського проекту «Втома» в клубі Mezzanine 15 червня. Квитки за посиланням.