O.Torvald презентують пісню і кліп “Я повернусь”, яка мала стати фінальною піснею гурту

O.Torvald презентують пісню і кліп “Я повернусь”, яка мала стати фінальною піснею гурту

Піснею “Я повернусь” мала б закінчитись музична кар’єра O.Torvald, проте за день до того, як гурт мав оголосити про це на концерті у Львові, рішення змінили.

O.Torvald вже 18 років і за цей час у нас були хороші і не дуже періоди. Останній рік був доволі складним для всієї нашої команди: ми змінились, стали проводити менше часу один з одним, думка про закриття проєкту з’являлась все частіше. Ми не розуміли чи потрібно це все нам, чи потрібна наша творчість людям. Тож я прийняв рішення закрити гурт, і три концерти, які відбулись в жовтні, мали стати останніми. Зі сцени у Львові ми мали сказати, що це був наш останній виступ. Та паразитувати і спекулювати на цій темі до концертів не хотілося… тіпа приходьте, це наші останні концерти. 

Проте, концерти у Києві змінили наше рішення. Наші люди довели нам, що ми ще потрібні, і нам все ще є що сказати. Зараз ви також можете подивитись кліп на “Я повернусь”, на момент зйомок ми ще були впевнені, що він буде нашою фінальною крапкою”, – коментує Женя Галич.
У відео “Я повернусь” ви можете побачити архівні відео гурту, яким вже більше 10 років. Основну ж часину знімали на плівку, які спеціально для цього надсилали з Берліну, під час концерту в Beletage. За реалізацію відео відповідав продакшн Adjè на чолі з режисером Женею Головатенко.