“Вистоїмо”: KOZAK SIROMAHA випустив пісню про віру в майбутню перемогу

“Вистоїмо”: KOZAK SIROMAHA випустив пісню про віру в майбутню перемогу

KOZAK SIROMAHA презентував надихаючий трек, який підіймати бойовий дух та підтримує, попри всі нещастя і труднощі, віру у перемогу всередині кожного українця.

Україна вже понад півтора року переживає повномасштабну війну, яка щодня забирає життя наших героїв-воїнів, цивільних людей, дітей, а також обтяжує душевний стан кожного українця. У такі непрості часи іноді важко зберігати силу духу та продовжувати боротьбу. У пісні “Вистоїмо” KOZAK SIROMAHA наголошує – щоб не було, ми зможемо пройти через цю сторінку історії, відвоювати свою свободу та продовжити “існувати на своїх полях”. Як би нас не розкидало по регіонах, країнах та різних частинах світу, українці залишаються об’єднані як ніколи. Попри все ми не будемо падати духом, адже воля тече у судинах народу, а вогонь ніколи не згасає у серці, адже ми боремося за свою рідну землю.

KOZAK SIROMAHA розказав про свої почуття щодо нового релізу та поділився думками про безмежну силу і героїзм українських захисників:

“Ми обов’язково “перевернемо” історію та напишемо таку її сторінку, про яку з гордістю пам’ятатимуть майбутні покоління. Без спаплюжень і фальсифікацій, працюючи над собою кожен день. Змінююсь я, змінюється все навколо, але єдине залишається зрозумілим — перемога близько, завдяки нашим воїнам, волонтерам та неухильній вірі. Багато страждав наш народ, але настав час вийти з пітьми. І зараз все залежить саме від нашої віри та наших дій. У нас є все для щастя, тож не зупиняємося, продовжуємо боротися і доводимо все до кінця. Назад шляху вже немає. Тільки вперед!” — коментує KOZAK SIROMAHA.