Yulia Kreitor піднімає питання самовпевненості у новій пісні “Як повірити в себе?”

Yulia Kreitor піднімає питання самовпевненості у новій пісні "Як повірити в себе?Yulia Kreitor піднімає питання самовпевненості у новій пісні "Як повірити в себе?""

Українська співачка болгарського походження Yulia Kreitor презентує новий сингл “Як повірити в себе?”. У пісні виконавиця піднімає тему впевненості у собі, у своїх внутрішніх опорах під час війни. Пісня була створена на початку повномасштабного вторгнення і допомогла особисто Yulia Kreitor пережити складні емоційні стани: від відчуття безвихідності навколо себе до сумнівів у своєму призначенні.

Музичний твір піднімає глибоку тему особистих трансформацій, передає глибину своїх переживань та почуттів, пропонує слухачам рефлексію на тему пошуку сенсу у складні часи.

“Коли тобі здається, що ти значно менше можеш, або не здатний на щось, і страшно не виправдати чиїсь очікування, а в першу чергу свої — дуже складно почати вірити в себе, страшно почути критику або відмову.  Я вирішила не зважати на чиюсь думку і просто робити! Якщо це буде ще комусь цікаво – я буду тільки щасливішою!” – коментує Юлія Крейтор свій новий реліз.

Yulia Kreitor – українська співачка болгарського походження з села Добре, Кропивницької області, авторка пісень, викладачка вокалу. Юля  має невиліковну хворобу – запалення судинної оболонки очей, яке називається УВЕЇТ.

Нагадаємо, раніше дует SESTRA створив трек “Я для тебе” за мотивами вірша Костенко.