«Зачитав, що переживав в той момент» – Lesfleures презентує трек «Філки Freestyle»

«Зачитав, що переживав в той момент» - Lesfleures презентує трек «Філки Freestyle»

Співак Lesfleures зі своєю командою презентував новий трек під назвою «Філки Freestyle». Сам співак про свій новий саундтрек говорить так:  «Загалом просто трек про звичайний лайфстайл, зачитав, що переживав в той момент, треку більшу ніж півтора року…тому я вже можна сказати інша людина». 

«Зачитав, що переживав в той момент» - Lesfleures 

Lesfleures (Владислав Свідерський) відомий піснею «Опля Картопля»  яка зібрала багатотисячні прослуховування на платформі YouTube, а на платформі Тік-Ток трек став вірусним і налічує більше 10 тисяч відео зі звуком, на акаунті артиста з цим треком понад 2 млн переглядів. У 2023 році був ведучим премії  «MEGOGO MUSIC AWARDS»

 «Першим улюбленим гуртом став LMFAO, це ті шо ам сексі енд ай ноу іт, саме їм я присвятив перший свій вірш, з першої букви кожного рядка складалась назва гурту» – розповідає Lesfleures. 

Автором слів нового саундтреку «Філки Freestyle» виступив сам співак Lesfleures (Владислав Свідерський), за його словами  новий саундтрек у жанрі хіп-хоп, створювався в командній синергії, а кожен слухач зможе додати у нього щось від себе  – «Біт знайшли в інтернеті і коли дійшла моя черга я видав перші 3 рядки приспіву… так в сінергії ми дофристайлили приспів, пацани підкинули додому і я одразу ж до записав весь трек, звідси і приставка Freestyle» – розповідає Lesfleures. 

З 18 червня відеокліп та сингл вже доступні на музичних майданчиках