Zelenooka каже “ні” токсичним стосункам у своїй новій пісні “Шах і мат”

Zelenooka каже “ні” токсичним стосункам у своїй новій пісні “Шах і мат”

Українська поп-співачка Zelenooka випустила нову пісню “Шах і мат“. Ця пісня – це розповідь про усвідомлення, протистояння та відмову від токсичних стосунків, заклик до слухачів бути сильними та цінувати себе.

З новим звучанням, що виходить за рамки традиційної поп-музики, пісня “Шах і мат”  вже встигла завоювати серця шанувальників, набравши понад 5 мільйонів переглядів у TikTok всього за кілька днів.

Zelenooka, коментуючи свою нову пісню та  кліп, сказала: “У кожній ноті ‘Шах і мат’ я вклала частинку свого серця та душі. Ця пісня – мій заклик до кожного, хто коли-небудь зіштовхнувся з нелегкими відносинами, знайти в собі силу для змін. Музика – це мій спосіб розмовляти зі світом, і я сподіваюсь, що мої слова допоможуть комусь знайти своє світло”.

Zelenooka є голосом нового покоління, яке не боїться говорити про складні теми та піднімати важливі питання сучасності, а її музика відображає глибину та реальність людського досвіду. Настя вважає, що важливо відкидати все фальшиве та непотрібне у своєму житті, цінувати себе та не витрачати свій час на тих, хто цього не заслуговує.