Альбом та кліп: подвійна прем’єра від Wellboy

Альбом та кліп: подвійна прем’єра від Wellboy

Популярний артист Wellboy випустив студійний альбом «8 марабу». Одночасно з релізом дебютної платівки артист представив і філософську відеороботу «Додому».

Альбом та кліп: подвійна прем’єра від Wellboy

Альбом складається з восьми композицій. Шість, з яких, нові, а дві пісні вже отримали широку популярність. Одна з них – легендарна  пісня «Гуси», яка, нарешті, повертається на цифрові майданчики. «Гуси» здійснили  революцію в музичній індустрії нашої держави, вперше потрапивши як український сингл  до Топ-100 року Apple Music Ukraine за всю історію існування Apple Music в Україні. А, також, до платівки увійшла пісня «Стиль», що ознаменувала трансформацію артиста. 

Альбом «8 марабу» вийшов різножанровим. Тут не тільки реггетон, який притаманний Wellboy, а й дискофанк, хіп-хоп та, навіть, поп-рок. Саундпродюсером виступив Сергій Ранов. Продюсери проєкту Wellboy – Євген Тріплов та Олексiй Голубєв (Papa music).

Альбом та кліп: подвійна прем’єра від Wellboy

Праця над альбомом почалася під час повномасштабної війни в Україні. Творча команда весь час жила і працювала у Києві. Це наклало відбиток на піснях, що увійшли до альбому. «8 марабу» – і про біль розлуки коханих, і про тугу за батьківською хатою, і футуристичні прогнози на майбутній рік, і про кохання, що завжди на часі, й внутрішню силу людини, і про надію крізь відчай, і навіть зневагу до вчинку колишнього продюсера. 

Відеоробота «Додому» досить глибока. В основі поєднано декілька ідей: спіраль життя по якій рухаємося та  туга за родинним вогнищем, де формується людина. Також, велика роль відведена у роботі жіночій енергії, жінкам,  які завжди поруч. Бабуся, мама, жінка, сестра, або донька, саме вони заряджають рухатися вперед та допомагають пройти нелегкий життєвий шлях.

Альбом та кліп: подвійна прем’єра від Wellboy

“Лелека став символом альбому.  Мені цей птах до душі. Бо він приносить гарні новини та діточок, і я вірю, що Україна переродиться після війни і скоро запанує мирне небо. Мені дуже сподобалося працювати у команді, яка в нас сформувалася на сьогодні. Ідея кліпу мені дуже близька. Родину, я вважаю, найважливішим, що у нас є. Родина ніколи від нас не відвернеться. По життю можуть змінюватися друзі, вороги, але сім’я в нас одна. Хотілося показати, що треба гартуватися, зберігати це багаття, грітися разом, обійматися і триматися купи у такий важкий час для України. І якщо вам складно, ви біжите вгору, або вниз, падаєте, пам’ятайте, все неодмінно буде добре, ми всі повернемося додому рано чи пізно. Я від серця бажаю кожному найближчим часом повернутися до свого дому! І дякую всій команді, хто працював над альбомом та відеороботою”, – поділився Антон Вельбой.