alyona alyona та Jerry Heil посіли третє місце на Євробаченні-2024: реакція дівчат

alyona alyona та Jerry Heil посіли третє місце на Євробаченні-2024:

alyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa & Maria посіли третє місце на Євробаченні-2024 у Мальме. Cумарно дівчата набрала 453 бали, з них 307 – від глядачів та 146 від журі.

“Друзі, ми нереально вдячні! Третє місце після такого голосування журі — ось що може зробити обʼєднаний народ! Щиро дуже-дуже вдячні! Вам, всім, хто вболівав, поширював і голосував максимально і звісно, всій нашій надзвичайно працьовитій та талановитій команді”, – зазначила Jerry Heil у своєму telegram-каналі.

Загалом найвищі бали Україна отримала від Чехії та Молдови – ці дві країни віддали нам 12 балів за голосуванням журі та 12 балів від глядачів. У телеголосуванні за Україну віддала бали кожна країна-учасниця конкурсу, окрім Сербії.

“Якщо я відчувала після “Відбору” велике спустошення, то зараз я відчуваю тотальне щастя. Це дійсно, незалежно від того, що відбувалося, свято музики. Свято знайомств, приємних моментів. Це супер досвід, особливо роботи з Таньо, це прям честь….”, – підкреслила alyona alyona.

Це символічний показник, який тепер можна вважати закономірністю. Адже 11 років потому у шведському Мальме українська представниця Злата Огнєвич також завоювала третю позицію.

Наразі трек Teresa & Maria продовжує набирати оберти. Пісня перебуває у чартах 17 країн, а також потрапила на 23 місце Топ-100 чарту iTunes Worldward.

Переможцем Євробачення-2024 за сумою балів журі та глядачів стали представники Швейцарії Nemo.

Проте цьогоріч сталася і перша в історії дискваліфікація перед фіналом: Нідерланди та їхнього представника Joost Klein було відсторонено від конкурсу через інцидент з учасницею знімальної групи.

Нагадаємо, alyona alyona & Jerry Heil здивували вбранням з глибокими сенсами на відкритті Євробачення.