Diana Gloster презентує кліп про незламність нашого народу

Diana Gloster презентує пісню про незламність нашого народу

Diana Gloster презентує пісню про незламність нашого народу

Українська співачка Diana Gloster презентує надихаючий трек «Незламні». Пісня, яка символічно підкреслює код нашої нації. Тому, що наша суперсила в тому, що ми українці. Нація сильних, відважних, незалежних. 

Пісня «Незламні» – це буквально саундтрек до життя кожного українця впродовж цих жахливих та важких днів війни. Боротися за свою свободу та незалежність – це життя українського народу, наше сьогодення, і зараз, як ніколи, ми відчуваємо свою силу та єдність. Саме про це новий трек Діани.

«Пісня з особливою історією. Війна змінила все у нашому житті, але не змінила одного – нашу незламність! Ніколи не забувайте про це» – прокоментувала Diana Gloster. 

Разом з треком співачка випустила дуже символічну відео роботу, яку було відзнято в Ірпені у Центральному Будинку Культури. Ця важлива культурна пам’ятка була безжально знищена російськими почварами. Відео “Незламні” має дуже тонку символічну лінію. Бо попри весь біль та руїни ми продовжуємо жити і вірити у перемогу. Ми за крок до неї, де далі тільки свобода, любов, наші цінності. Незмінним лишається творчий тандем Діани та талановитого режисера Івана Кваша.

«Цей кліп – це мої почуття, думки, слова та музика. Так само відчуває і Іван, який зміг передати все це через камеру свого об’єктива і призму своєї душі. Нам усім зараз боляче і важко, та головне, що ми точно знаємо – попереду перемога, щастя, любов і свобода! Бо можна зруйнувати наші будинки, наше звичне життя, але неможливо зруйнувати нашу душу. Чому? Бо українці – незламні!»