Комікеса Настя Зухвала випускає трек з українськими діджеями

Комікеса Настя Зухвала випускає трек з українськими діджеями

Комікеса Настя Зухвала випускає трек з українськими діджеями

Українська комікеса Настя Зухвала, в часи несвідомого українства більш відома, як Дєрская, нещодавно випустила на ютубі свій виступ СТЕНДАП У БУНКЕРІ.

«15 хвилин рафінованої люті», де Настя розказує про своє ставлення до росіян, лібералів та життя у селі, не залишився не поміченим серед глядачів. 

Карколомні та строкаті фрази запали у душу й діджеям.

Один з найпопулярніших столичних діджеїв Саня Димов вирішив виходити із творчої коми та об’єднався на музичному фронті з українським музикантом DJ Zavala. Хлопці наклали декілька цитат Насті Зухвалої на електронний біт та одразу запропонували оцінити, те що вийшло комікесі. 

Трек отримав назву «Еволюційна Калюжа». Артистів об’єднала рафінована лють до русні, а Настя все влучно описала у своєму стендапі.

Кожне з життів новоспеченого тандему змінилося після 24 лютого – Настя Зухвала вимушено, на 2,5 місяці поїхала до села. DJ Zavala вивіз родину за кордон, де отримує статус біженця. А Саня Димов тримав «оборону Києва» і влаштувався працювати на пошту. 

Трек «Еволюційна Калюжа» вийшов на європейському лейблі, з українським корінням Barvy Music.

До речі, з 18 червня Настя Зухвала відправилась у тур «Рафінована лють». У графіку виступи у Києві, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Чернівцях, Вінниці, Кам’янець-Подільському, Черкасах та Рівному. 

Хто знає, можливо саме з треку «Еволюційна Калюжа» буде розпочинатися кожен стендап Насті Зухвалої. Важливо: вхід для бійців ЗСУ та ТРО – безкоштовний.