Dilena Moon презентувала пісню «Переможем»! «Заповіт» Шевченка засяяв новими барвами!

Dilena Moon презентувала пісню «Переможем»! «Заповіт» Шевченка засяяв новими барвами!

Олена Глиняна – співачка під псевдонімом Dilena Moon, з самого дитинства займається співом і бере участь у різноманітних вокальних заходах.

Народилася в Білорусі, там закінчила музичну школу, Гродненський коледж мистецтв за спеціальністю естрадний спів, Інститут Сучасних знань ім. Широкова за спеціальністю естрадний спів. 2013 року переїхала жити в Україну, подала документи на громадянство України. Працювала за контрактами в Арабських Еміратах та Єгипті співачкою. Співає пісні багатьма мовами (англійська, турецька, арабська, французька, іспанська, індійська і т.д.) Працювала в Обласній Філармонії та Музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка у м. Черкаси. Зараз пише з чоловіком свої авторські пісні та працює над їх просуванням.

Вражає не тільки своїм музичним талантом, але й безмежною любов’ю до України. Незважаючи на своє походження, вона відчуває нашу країну своїм рідним домом і вболіває за неї із гордістю. Випромінюючи тепло та енергію, співачка вирішила поділитися своєю неймовірною любов’ю до України та увійти в український музичний простір з надихаючою дебютною піснею «Переможем».

За словами артистки, Україна завжди була для неї рідним домом, і вона не може уявити себе в іншому місці. Співачка захопилася сміливістю та теплом українського народу, вбачає в українцях справжніх героїв та джерело безмежної незламності. Її музичний дарунок та глибокі почуття відданості Україні роблять її дебют винятково особливим та вражаючим для слухачів.

“Це неймовірно важливий момент у моєму житті, і я відчуваю велике надбання енергії та творчого натхнення. Ця пісня – не просто наше з чоловіком творіння; вона є моєю спробою передати свою глибоку гордість та безмежну любов до України. Я вірю, що разом ми здатні перемогти будь-що,”– зізнається Dilena Moon.

“Переможем” – це не просто пісня, це витончений музичний шедевр, який не залишить слухачів байдужими та збагатить новими емоціями, вірою в перемогу.

Основний стиль в музиці Dilena Moon – поп, поп-рок. Співачка з дуже потужним голосом і широким діапазоном, яка співає душею.

Основна місія – надихати, живити. До сильних сторін можу віднести великий діапазон голосу, здатність співати складні пісні, гарне виконання турецькою і арабською.

Обожнюю подорожувати, відвідувати та вивчати незвичайні місця з цікавою історією, обожнюю експерименти зі стилями пісень та одягу.

На шляху до втілення своєї мрії хочу зібрати найкращу команду професійних музикантів і з великим успіхом гастролювати по всьому світу.

У своїх майбутніх піснях я би хотіла розглянути соціальні, побутові проблеми, надихаючи на життя і віру в себе.”