DOROFEEVA, Цибульська, MONATIK, блогери та військові: тренд “Скоро Буде Пасха” від Мюслі UA заполонив Україну

“Скоро вже буде Пасха”: 20 треків на Великдень

Головний трендсетер, про якого сьогодні гудить вся українська ТікТок спільнота – п’ятирічний хлопчик, що кумедно зізнається в любові до Пасхи і ковбаски на аматорському відео. Ролик став віральним за лічені дні, а сьогодні один з найпопулярніших музичних проєктів країни Мюслі UA презентували повноцінний трек за мотивами його крилатих висловів. 

Скоро вже буде Пасха, тож замовляйте м’ясо і ковбасу, і сардельки, і курочку. Все те, що є домашнє, замовляйте” – новий віральний мем від звичайного хлопчика Матвія, що заполонив український інтернет-простір напередодні Великодня, і за кілька днів набрав вісім мільйонів переглядів.

Єдині, хто міг перетворити інтернет-хіт на інтернет-сенсацію – популярний музичний проєкт Мюслі UA, які вкотре очолили TikTok-чарти з реміксом на слова хлопчика, а сьогодні презентували й повну версію, улюбленого мільйонами, жартівливого треку.

Сам п’ятирічний блогер Матвій, автор легендарної інтернет-фрази, вже встиг високо оцінити ремікс від Мюслі UA. 
 
Нам дуже сподобався ремікс. В мене в голові сьогодні цілий день грає ця мелодія. А син дуже любить слухати Мюслі UA. Ми були б щасливі взяти участь і в наступних треках і запланувати нову колабу”, – прокоментував батько нової зірки ТікТока, Володимир.

Трек “Скоро Буде Пасха” з’явився спонтанно і легко… від того моменту, як ми побачили відео маленького хлопця Матвія Бруса і до релізу в ТікТок пройшло менше доби. З такою ж легкістю #СБП розірвав ТікТок і змусив нас замислитися над повною версією цього треку. Дорослі та діти, зірки та початківці, цивільні та військові, люди та тварини… кого і що тільки не знімали під наш трек”, – розповідають Мюслі UA.

Зірки українського шоубізнесу також підхопили цей тренд. DOROFEEVA, Оля Цибульська, TARABAROVA, Дядя Жора, Олег Машуковський, Килиммен, Alyona Alyona, Даша Квіткова, MONATIK, ROXOLANA та інші зняли веселе відео під жартівливий трек про Великдень. А Мюслі UA вирішили використати ТікТоки селебриті для свого кліпу.

Також не оминули увагою тренд і наші військові, що особливо тішить авторів реміксу:

По-перше, це хоч трошки відволікає наших захисників та захисниць, а, по-друге, це означає, що вони вірно вловили скритий меседж цього треку. Скоро Пасха готуємо м’яско… ой, щось буде! Віримо в вас і в нашу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!”.