DOROFEEVA випустила кліп “Хартбіт”, відзнятий Таню Муіньо

DOROFEEVA випустила кліп "Хартбіт", відзнятий Таню Муіньо

DOROFEEVA презентує кліп “Хартбіт” на перший трек з майбутнього повноформатного альбому. Чуттєвий танцювальний відкриває лонгплей, який усі почують восени. Трек наповнений найвідвертішими емоціями: від авторського тексту (DOROFEEVA & Міша Кацурін) – до відео від української кліпмейкерки зі світовим ім’ям Таню Муіньо. 

“У цій пісні є така особливість – вона мені не набридає, скільки б разів я її не слухала: демо, зведення, постійно вмикаю в автівці.  Якщо в моїх попередніх піснях було дуже багато особистого, то «Хартбіт» – це скоріше мої роздуми про хлопців-нарцисів, які настільки «у собі», що не помічають нічого навколо і не піклуються про почуття інших” – DOROFEEVA

Трек “Хартбіт” почав віруситися в соцмережах ще до офіційної прем’єри. Адже за пару тижнів до DOROFEEVA запустила танцювальний челендж під звук “Хартбіт” у TikTok. І зробила це на майстер-класі для учасників танцювального кемпу Get High Heels від провідних українських хореографок, на якому зібралося понад 100 професійних танцівниць і танцівників з усієї країни.

Так, вона вчергове підтримала українське dance-ком’юніті, а танцювальна спільнота “прогріла” трек. До речі, у відеороботі співачка також віддала перевагу емоційному танцю. У кліпі їй компанію склав британський танцівник і модель Семюель Ділкс.

Нагадаємо, раніше DOROFEEVA випустила фіт зі стримером Михайлом Лебігою.